Donald Trump ostro do Szwedów: "Uwolnijcie A$AP Rocky'ego!"

wydarzenie
kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-07-27 16:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Pokojowe dyskusje na nic się zdały a raper zamiast uwolnienia został postawiony w stan oskarżenia, więc ku zaskoczeniu wielu Donald Trump postanowił zaostrzyć swoją retorykę w sprawie A$AP Rocky'ego...

Wcześniej amerykański prezydent mówił o rozmowie z 'bardzo utalentowanym' premierem Szwecji - tym razem na uprzejmości już nie zostawił miejsca, a swoją nieskuteczność potraktował chyba dość osobiście.

"Oddajcie A$AP Rocky'emu jego wolność. Robimy dużo dla Szwecji, ale w drugą stronę to chyba nie działa. Szwecja powinna skupić się na prawdziwych problemach z przestępczością! #FreeRocky" - napisał Trump, dodając "Bardzo zawiodłem się na premierze Stefanie Löfvenie za nieumiejętność reakcji. Szwecja zawiodła całe afro-amerykańskie środowisko w USA. Oglądałem taśmy A$AP Rocky'ego, był śledzony i prześladowany przez chuliganów. Traktujcie Amerykanów sprawiedliwie!"

Co na to szwedzki rząd? Wystosował tylko komunikat, że nie wpływa na prokuraturę, która jest niezależna. Pozostaje oczekiwać na kolejne wieści w tej niecodziennej sprawie.

pablo93
co jak co ale w tym wypadku mowi prawde,byl prowokowany przez jakis oszolomow,i teraz przez to ma klopoty..
gold 90'
Cala Skandynawia to jest jeden wielki problem. Maja bardzo zaostrzone prawo. Wrecz pojebane... Respekt dla LTR rockers ktorzy kiedys nadupcali wrzuty na scianach. Ile stresu nerwow ;) ale o to chodzi man ...
incoG
Dobrze Trumpek! Prawilny prezydent :D :D

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>