5 lat temu wystartowało QueQuality

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-07-15 22:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

5 lat temu sytuacja wydawnicza na polskiej scenie uległa sporemu wywróceniu - albo przynajmniej sporemu trzęsieniu ziemi. Oto na rynku pojawił się gracz, który mocno zaburzył istniejącą hegemonię i wytyczył nurty brzmieniowe dominujące w ostatnich latach.

Równo 5 lat temu Quebonafide odpalił swój własny kanał publikując klip "Hype" - kanał, który pojawił się z nazwą QueQuality, co chwilę później przemieniło się w label, który dał naszej scenie niezliczone hity od Que, przybliżył i przedstawił także takie postaci jak Guzior, PlanBe czy Kartky. Niedługo później kanał w wytwórnię przemieniła także SB Maffija... a to, co działo się w ostatnich latach (i jak imponująco wyglądał ich wzajemny wyścig zbrojeń) doskonale znacie.

Dziś na profilu QQ pojawił się następujący komunikat:

"5 lat - mija dokładnie dziś, odkąd na naszym kanale YouTube pojawił się pierwszy teledysk Quebonafide. Właśnie tę datę umownie traktujemy jako rzeczywisty start naszej działalności, więc, cóż, happy birthday to us!
_

Przez ten szalony czas wydaliśmy kilkadziesiąt projektów muzycznych, współtworzyliśmy wiele wspaniałych inicjatyw, a także hostowaliśmy pierwsze numery wielu artystów, którzy dziś pewnie umacniają swoją pozycję na scenie. 1 700 000 subskrypcji na kanale, złote i platynowe płyty na koncie, a to wszystko nie byłoby możliwe bez Was, słuchaczy! Ogromne podziękowania za to, że nam towarzyszycie.
__

Z okazji naszego małego jubileuszu przygotowaliśmy dla Was kilka niespodzianek na QueShop.pl. KONIECZNIE sprawdźcie nasze stories!"

Quebonafide - Hype (prod. Chris Carson)

palenie
Chujnia... gdyby wydali reedycję Palenia mikrofonów byłby props.
nigga69
Quebo czyli jak w 4 lata z kota zmienic sie w pedala w rozowych wlosach co rapuje o tinderze i o fryzjerach homo

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>