Spore problemy Lil Durka. Raper oskarżony o próbę morderstwa

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-06-17 09:00 przez: Szymon Bielawski (komentarze: 0)

Niepokojące wieści docierają do nas zza Oceanu. Znany zapewne wielu chicagowski raper Lil Durk został oskarżony o usiłowanie morderstwa i wszystko wskazuje na to nie są to jedynie pomówienia, a artystę czekają ogromne kłopoty.

Cała sytuacja miała miejsce kilka miesięcy wcześniej w Atlancie - do której niedawno raper się przeprowadził - gdzie według świadków, Durk wraz ze znajomym napadli na pewnego mężczyznę, postrzelili go, a następnie okradli z samochodu, łańcucha i 30 tysięcy dolarów w gotówce. 

Raper przez cały czas utrzymywał, że jest on całkowicie niewinny i na potwierdzenie swoich słów, 30 maja oddał się nawet w ręce policji, by jak najszybciej cały temat wyjaśnić, jednak okazuje się, że sprawa nie wygląda tak, jak przedstawia ją Lil Durk. Do sądu trafiło bowiem nagranie z monitoringu, na którym rzekomo bardzo wyraźnie widać kto faktycznie postrzelił mężczyznę i tą osobą był właśnie raper.

Raperowi postawiono 5 zarzutów i już wkrótce w całej sprawie ma zapaść wyrok. Niewykluczone więc, że już niebawem kariera Lil Durka może się przedwcześnie zakończyć.

Tagi: 

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>