Tee Grizzley i Lil Durk zapowiadają wspólny projekt

Szykuje się nie lada gratka dla wszystkich fanów surowego ulicznego rapu prosto z Chicago i Detroit. Wygląda na to, że swoje siły połączą dwaj wiodący reprezentanci tego nurtu ze swoich miast, czyli znany z świetnego tegorocznego hitu "First Day Out" Tee Grizzley oraz Lil Durk.

Tee Grizzley ostatnimi czasy jest zdecydowanie na fali wznoszącej. Po ogromnym sukcesie jego singla "First Day Out" raper z Detroit poszedł za ciosem i zrobił szum również kolejnymi kawałkami - kolejno "From The D to The A" z Lil Yachtym oraz najnowszym utworem "Win", które obecnie okupuje wszystkie listy przebojów i playlisty platform streamingowych. 

Lil Durk, czyli autor popularnego "Dis Ain't What You Want", po dużej popularności, na którą zapracował sobie serią świetnych mixtape'ów "Signed To The Streets" i współpracą z French Montaną przy projektach "Coke Boys" w latach 2013-2015, zwolnił trochę tempa. Nie przestał jednak wydawać muzyki - w tym roku dostaliśmy od niego dobrze przyjęty mixtape "Love Songs For The Streets" oraz EP z Lil Reesem "Supa Vultures". Niewiele ponad miesiąc temu wyszedł klip do jego utworu "Goofy", który zrealizował z Futurem i Young Jeezym. 

Teraz ci dwaj MC połączą siły na wspólnym projekcie, a ogłosił to Tee Grizzley za pośrednictwem Twittera. Niestety oprócz krótkiego tweeta żaden z nich nie zdradził więcej szczegółów, ale na pewno warto być cierpliwym.

 

Bro show me love like we grew up together. I appreciate you rns

Post udostępniony przez Ain't it a Blessing! (@tee_grizzley)

reklama

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>