Ile płyt musiał sprzedać Jano PW by wejść na szczyt listy OLiS?

W najnowszym notowaniu OLiS aż 7 miejsc w top 10 zajmują rapowe pozycje - na szczycie zasiadł natomiast Jano z Polskiej Wersji ze swoim krążkiem "Inna Wizja". Wydawca albumu postanowił zdradzić ile płyt było potrzebne do takiego wyniku.

"Naszemu artyście taką pozycję zapewniło wyprzedanie limitowanego nakładu preorderowego w liczbie 5000 egzemplarzy oraz dodatkowo bardzo dobra sprzedaż w salonach Empik" – poinformowała wytwórnia District Area oraz dodała: "To projekt który pochłonął mnóstwo energii, sił i czasu wielu osób. Dziękujemy wszystkim. Nie kończymy jednak aktywnej promocji tego albumu – możecie spodziewać się nowych teledysków a nawet… niespodzianek"

To kolejny sukces z obozu PW po ubiegłorocznym platynowym solo Hinola. Przypomnijmy, że duet bierze się teraz do pracy nad 3 albumem Polskiej Wersji - o czym Jano i Hinol poinformowali nas w krótkiej rozmowie na gali Popkillery 2019.

Polska Wersja: "Ruszamy z grubej rury z nową płytą PW!" (Popkillery 2019)

:)
Prawdziwy Polski rap miewa się dobrze, bez zbędnego pierdolenia i pajacowania:) Brawo Jano i załoga :) tylko czekać na 3 krążek PW.
Immortal Tech
Polskiej wersji albo Małacha i Ruf... coś tam. Słuchają tylko ludzie, którzy nie mają pojecia o rapie. To są książkowe przykłady łaków, grający w wiejskich klubach przed disco polo. Aż nie wierze, że coś takiego mogło sie przebic poza lokalnych patriotow
krzys
nie sluchales ich piosenek i pewnie dalej stoisz pod blokiem z piwem z pusta kieszenia i ci zal dupe sciska
Dawid
Immortal Tech Ja nie wierze ze cos takiego jak Ty mogło się przebić poza drzwi mieszkania, no ale ah... dziś mamy internet xd

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>