Jano PW feat. Hinol PW "Karma" - klip, kulisy, zdjęcia

kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2019-02-26 16:10 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Wczoraj światło dzienne ujrzał pierwszy klip promujący drugie solo Jano z ekipy Polska Wersja. Nagrany wraz z Hinolem numer "Karma" wykręcił ponad 200 000 odsłon w dobę a my dzięki M.L. Filmz mamy dla Was trochę kulisów!

Trwająca nieprzerwanie trasa koncertowa PW oraz napięty grafik M.L. FILMZ pozwoliły na wygospodarowanie tylko jednego dnia zdjęciowego do utworu "Karma".

Maciek Lipiński, reżyser (M.L. FILMZ):
Tak naprawdę zobrazowanie działania karmy jest zadaniem trudnym o tyle, że łatwo otrzeć się o kicz. Nie chcieliśmy zrobić kolejnego łzawego storytellingu. Zarówno mnie jak i chłopakom z Polskiej Wersji coraz ciężej ogląda się teledyski a'la trudne sprawy - z przemocą domową czy ludźmi wlepiającymi oczy w telefon. Ograniczyliśmy więc liczbę aktorów do minimum i postawiliśmy na scenografię oraz odpowiednie lokacje. 
Wszystkie rozwiązania scenograficzne widoczne w klipie są naszej, ręcznej produkcji. Głównie zajmował się nimi Przemysław Sitek i dzięki temu nie było potrzeby ściągania rekwizytów z zagranicy :)
Stroje w których występują raperzy są przez nas mocno 'stuningowane' i dopasowane do charakteru scen.
 
Poniżej zobaczycie backstage'owe video oraz kilka zdjęć z planu. Szczegóły albumu oczywiście w naszym dziale Premier Płytowych.

W GĄSZCZU KADRÓW [S01E01] JANO PW - KARMA

A tutaj już sam teledysk:

Jano Polska Wersja - Karma feat. Hinol PW (Prod. PSR)

Galeria

reklama
:)
Dzieki za dobry rap ! Jano Hinol na wiecznym propsie!

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>