Nipsey Hussle na bitach DJ'a Premiera - wyjątkowy mixtape "The Premier Hussle" - odsłuch

Poznaliśmy się na długo przed Twoją karierą w rapie i zaprzyjaźniliśmy się w 2005 roku. To bardzo smutna strata... Miłość i kondolencje dla Ciebie i Twojej Rodziny. Niech Bóg błogosławi Twoją duszę Młody Królu - pisał na swoim instagramowym profilu DJ Premier w dzień tragicznej śmierci Nipsey Hussle'a w Crenshaw już ponad miesiąc temu, 31 marca. Obaj Panowie nie zdążyli co prawda wypuścić żadnego wspólnego utworu za życia, ale jak widać znali się i z pewnością darzyli siebie i swoją twórczość dużym wzajemnym szacunkiem.

Słuchając licznych projektów Nipseya, zdecydowanie zauważa się jego klasyczne inspiracje, sam zresztą nie raz opowiadał o tym, jaki wpływ miały na niego dokonania legend Wschodniego Wybrzeża z lat 90. Również niektóre z jego najbardziej pamiętnych tracków, tak jak "Face The World" na bicie 9th Wondera, oparte były na soulowych samplach i mocnej, eastcoastowej perkusji. Pod koniec miesiąca zajmujący się blendami Altered Crates i DJ Tiger w ramach tribute'u postanowili przekonać się, jak mógłby zatem brzmieć cały wspólny album twórcy "Victory Lap" i połówki Gang Starr. Rezultatem jest prawie 40-minutowy projekt "The Premier Hussle" profesjonalnie i ze świetnym wyczuciem łączący wokale Nipseya z mniej znanymi, bardziej unikatowymi produkcjami Preemo. Odsłuch i darmowy download w rozwinięciu.

R.I.P. Nipsey Hussle

Nipsey Hussle & DJ Premier | The Premier Hussle (Full Album)

Darmowy download całości:

reklama
znawca
Teraz tylko czekać, aż będzie news o UGK&BBK (petarda dla koneserów)..., ogólnie zajebista inicjatywa.
Belmondoe
Słuchane zaraz po wyjściu tego materiału. Zajebisty mixtape.
Blaaa
Aż tak wybitny to on nie był no ale go odjebali to wieki szał
Belmondoe
Chuja słuchałeś, chuja się znasz, chuja twoja matka ssie.
Bleeee
Słuchaj robaku wyraziłem swoją opinię swój gust, a tY robaku cebulaku polemiki tylko Od razu "sebixowe" obelgi bo brak argumentów ! W rapie jestem od 93' kmiotku ! Nie mówię że typ był cienki. Tylko tyle ze nie był arcy.....A wielu wielu więcej jest lepszych niż on. Ot co gusta gusciki PATOLU!

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>