Theodor wraca z nowym albumem - "Człowiek Człowiekowi"

kategorie: Polska, Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-04-26 04:57 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Warszawski raper z wieloletnim doświadczeniem studyjnym i scenicznym (oraz były reprezentant Alkopoligamia.com) wraca z nowym materiałem, w którym stara się zmierzyć z wieloma poważnymi zagadnieniami społecznymi. Otrzymaliśmy tytułowy utwór opublikowany na kanale Kstyka.

"Nie potrafię nie analizować otaczającego mnie świata. Czytamy książki, oglądamy z narzeczoną filmy i nie możemy zrozumieć rasizmu, niewolnictwa, homofobii, fanatyzmu. Przerażają nas. Nie wiem dlaczego toczyć wojny, wzajemnie się krzywdzić i nienawidzić. Dokąd ludzie tak pędzą gotowi podeptać wszystkich po drodze. Dlaczego nienawiść jest tak wszechobecna. Dlaczego inność tak drażni. Tak straszy. Dlaczego ktoś ma być gorszy bo inaczej wygląda, ma inny pogląd czy wiarę. Dlaczego ma być wrogiem? I tak będziemy współistnieć. Nie rozumiem. A to "są sprawy co dotyczą nas wszystkich". Przez całą płytę toczę temu podobne refleksje, o tym jaki świat gotujemy sobie nawzajem.

Jestem za wolnością, jestem za tolerancją. Inność nie jest zła. Jest inna. Sam często czuję się inny i boję się, że spotka się to z brakiem tolerancji." - pisze Theodor przy kawałku.

Premiera EP już 10 maja. Preorder znajdziecie pod adresem http://www.theodormusi.com/sklep/

Theodor - Człowiek Człowiekowi

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>