WdoWA powraca z manifestem!

kategorie: Polska, Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-04-17 22:01 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Pisaliśmy Wam już o powrocie Wdowy, która po dłuższej ciszy wraca z nowym materiałem. Teraz pora na nowy numer i na więcej informacji!

"Utwór LEPSZA WERSJA został zarejestrowany w 2017 roku, pierwotnie jako jeden z pierwszych utworów na moją trzecią, długogrającą płytę. Z uwagi na długi proces nagrań i ilość powstałych w rezultacie prac studyjnych piosenek, utwór ostatecznie znajdzie się na Mixtape-Wu cz. 2 - "ALPHA". Mixtape będzie dostępny fizycznie wyłącznie jedynie wraz z moim nadchodzącym albumem i wyłącznie jako bonus do PRE-ORDERU trzeciego albumu. Szczegóły Niebawem.

Tymczasem:
"Lepsza wersja", to mój manifest prezentujący poglądy na temat dzisiejszej kobiecości, poczucie solidarności z moimi fankami, które nie wybierają drogi na skróty, nie gonią za trendami i twardo stąpają po ziemi. Od kobiety silnej, dla kobiet z charakterem i facetów nie bojących się kobiet z charakterem. Mam nadzieję, że to będzie dla Was utwór dający kopa do walczenia o bycie najlepszą wersją siebie. To także oczywiste, kobiece odwołanie do utworu "MY" zaprezentowanego przez Tego Typa Mesa w 2009 roku na płycie "Zamach na przeciętność"." - czytamy.

POPKILLERY 2019 - zagłosuj na swoich faworytów

WdoWA - 01. LEPSZA WERSJA prod. Spox

Tagi: 

Belmondoe
Do garów
szast_prast
Wdowa królowa pl rapu. to proste jak to że belmondoe to przygłup
okokkk
może nie ta temat Wdowy, ale przypomniało mi się, że dziś słuchałem jakiegoś kawałka z polskiego rapu, wpadł mi przypadkowo na Spotify, jakiś nołnejmów uliczników i tam padł tekst w stylu "wyrucham ją jak cwela w pierdlu" czy jakoś tak :D jak to usłyszałem to parsknąłem śmiechem w metrze na cały głos, a ludzie patrzyli się na mnie jak na debila :D Kawałek ogólnie był o ruchaniu, panowie nie przebierali w słowach, te uliczniki to jednak mają zjebane łby od tych narkotyków

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>