Lil Pump: "Czuję, że niedługo umrę". Fani przerażeni.

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News, Trap
dodano: 2019-03-30 19:46 przez: Mateusz Natali (komentarze: 7)

Bardzo niepokojące komunikaty ze strony Lil Pumpa. Kariera tego 19-latka to duży rollercoaster, błyskawicznie osiągnięte kosmiczne liczby i pieniądze i ogromny natłok bodźców. Jakiś czas temu ze strony Pumpa płynęły już komentarze, które odczytywano jako "krzyk rozpaczy" wśród wszystkich uśmiechniętych i głupawkowych postów i filmów - teraz Garcia opublikował dwie krótkie, ale uderzające i alarmujące wiadomości.

"Nie czuję się dobrze i nie wiem czy chcę więcej to robić" - napisał w jednej z nich, a w drugiej wręcz: "Czuję, że niedługo umrę i to wszystko się skończy". Rzucają się one w oczy tym bardziej, że internetowa aktywność Pumpa raczej daleka jest od nadmiernej emocjonalności i wiadomości przesiąkniętych smutkiem. Przerażeni fani zalali Internet komentarzami, zastanawiając się nad przyczyną tych wpisów. Czy to chwilowy dół związany z niższym niż przewidywano przyjęciem i słabszą niż oczekiwana sprzedażą albumu? Czy też głębsza depresja ukryta pod ciągłym uśmiechem wymaganym przez wizerunek?

Nie wiemy, ale zdrowie psychiczne to coraz częściej dotkliwy problem w branży muzycznej i w dzisiejszym świecie. Równocześnie apelujemy - jeśli sami zmagacie się z problemami i depresją nie bójcie się poprosić o pomoc rodziny, znajomych lub specjalistów. Problemy z psychiką czy depresja to żaden wstyd tylko coś, co dotknąć może każdego - zarówno znanego jak anonimowego, zarówno wiodące standardowe codzienne życie, jak odnoszącego ogromne sukcesy. Najważniejsze, by nie zostać z nimi samemu tylko poszukać wyjścia z sytuacji i pomocnej ręki.

Poniżej screeny wiadomości opublikowanych przez Lil Pumpa.

Galeria

Tagi: 

reklama
JaRobot
Cytując klasyka: "aaahhhh szkoda gadać, szkoda sobie szępić ryja"
Mała pumpka
Jebać pumpiarzy, FREE STONÓG.
uwaga
UWAGA pomozcie w zlapaniu pedofila Dominik Janas z Belchatowa mieszka tez w Holandii
J
Dobry post. To bardzo dobrze że zamieszczacie takie komunikaty
Zrogowaciała niedźwiedzica
Ćpajta więcej przyjaciele cpajta bawta sie to na pewno kurwa twoje zdrowie psychiczne będzie wspaniałe. Przecież depresją można zarazić sie z powietrza co nie ?
Pacieja
Więcej xanaxu i innego gówna ćpaj no skillu
Maximus
Siemandero

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>