Big Sean szczerze o przerwie i walce z depresją!

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-03-26 09:00 przez: Gary Tyler Lis (komentarze: 0)

Big Sean po wypuszczeniu swojego albumu „I Decided”, a także kooperacyjnego projektu „Double Or Nothin’” z Metro Boomin’em, zniknął z radarów na kilka dobrych miesięcy. W dniu swoich 31 urodzin, artysta wyjaśnił swoim fanom powód zaistniałej sytuacji, publikując na Instagramie serię filmików.

[Powyżej przypominamy nasz wywiad z Big Seanem przeprowadzony na Orange Warsaw Festivalu]

-Widzę pewne rzeczy w zupełnie inny sposób, niż postrzegałem je do tej pory - zaczął Sean - Chciałem wam wszystko wyjaśnić i podzielić się z wami moimi odczuciami, bo być może ktoś z as zmaga się z podobnym problemem. Jeszcze rok temu myślałem, że wszystko jest w porządku, jednak mimo tego czułem pewien niepokój. Moja energia nie do końca ze mną współgrała, a to jest dla mnie bardzo ważne. Nie czułem się sobą, ale nie potrafiłem wytłumaczyć dlaczego.

-Tak więc postanowiłem zrobić krok w tył i odsunąć się na chwilę od tego wszystkiego - wyjaśniał dalej raper - Musiałem to porzucić, bo gdzieś w środku tego wszystkiego, poczułem zagubienie. Nie rozumiałem, jak doszło do tego, że znalazłem się w takiej sytuacji. Medytuję odkąd, skończyłem siedemnaście lat, co pomagało mi z uczuciem niepewności, depresją, i całą resztą. W tym przypadku to jednak nie wystarczało, i poczułem, że muszę skupić na tym całą moją uwagę.

Wyświetl ten post na Instagramie.

my thoughts 1/3

Post udostępniony przez BIGSEAN (@bigsean)

-Zacząłem chodzić na terapię - kontynuował w drugim filmiku artysta - Zatrudniłem dobrego terapeutę, jestem szczęściarzem, ponieważ mogłem porozmawiać z niesamowicie uduchowionymi ludźmi, którzy uświadomili mi, czego tak naprawdę brakuje mi w życiu. Było nią oczyszczenie, dotyczące zarówno mnie, jak i ludzi dookoła, a także rzeczy, które robiłem.

-Muzyka, która zawsze sprawiała mi przyjemność, dzięki której mogłem uciec od tego wszystkiego, nagle poczułem, iż zaczyna to przypominać pracę. Znajomości wokół mnie były toksyczne, do tego stopnia, iż nawet relacje z własną matką nie były zbyt dobrze. Wiedziałem, że to wszystko zaczęło się ode mnie, więc musiałem przeanalizować moje postępowania, nie mogłem tego zrzucić na nikogo innego. 

Wyświetl ten post na Instagramie.

my thoughts (2/3) CLARITY

Post udostępniony przez BIGSEAN (@bigsean)

W ostatnim filmie Big Sean zapowiada, iż nadchodzą lepsze dla niego czasy, co może owocować nową, a według niego „najlepszą muzyką jaką tworzył”.

-Zrozumiałem iż muszę polegać tylko na sobie, zacząłem na nowo poznawać świat, a także samego siebie. Znalazłem w sobie nową energię, której źródło pochodzi ode mnie, a nie od kogoś innego. Po tym wróciłem do tworzenia muzyki, zabawy nią, postanowiłem zadbać o moje relacje z najważniejszymi dla mnie ludźmi. 

-Pamiętajcie, aby zawsze czerpać energię ze swoich czynów. Bądźcie wobec siebie uczciwi, a także stawiajcie jasno sprawę, co chcecie robić, i w jaki sposób. To wszystko składa się na uczucie szczęścia i spełnienia. Dobrze jest wrócić ponownie na szczyt swoich możliwości - zakończył pochodzący z Detroit raper.

Wyświetl ten post na Instagramie.

my thoughts (3/3) UNCONDITIONAL LOVE

Post udostępniony przez BIGSEAN (@bigsean)

Seria filmików zwiastuje nowy etap w życiu Sean’a, który, miejmy nadzieję, już niedługo wypuści nowy projekt. Pozostaje nam życzyć artyście powrotu do pełni sił, a także czekać na nowe wieści w sprawie nadchodzącej, nowej muzyki.

 

Tagi: 

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>