Ras Kass, Chi-Ali, Fokis i Al Tejeda (Shadez of Brooklyn) - trasa koncertowa po Polsce!

Ekipa HipHopHeadz.pl serwuje nam prawdziwą koncertową bombę! Już w przyszłym tygodniu w ramach trasy "Return of the Golden Era" do Polski przyjadą bowiem czterej weterani mikrofonu - Ras Kass, Chi-Ali, Fokis oraz Al Tajeda z ekipy Shadez of Brooklyn!

Trasę panowie rozpoczną od supportowania mędrca z WU-Tangu - Geniusa, na jego koncertach w Warszawie i Wrocławiu, odpowiednio w środę 27.03 i czwartek 28.03. Następnie zagrają w Katowicach, Szczecinie, Sopocie, Toruniu i Poznaniu. Pełna rozpiska trasy prezentuje się następująco: 

29.03 Katowice - Magazyn

https://www.facebook.com/events/425604241598297/

30.03 Szczecin - Elefunk

https://www.facebook.com/events/2354076001309455/

31.03 Sopot - Mewa Towarzyska

https://www.facebook.com/events/249726219305625/

01.04 Toruń - NRD

https://www.facebook.com/events/2088688931166531/

02.04 Poznań - Schron

https://www.facebook.com/events/2281063798841271/  

RAS KASS - legenda z LA który od wydania kultowego debiutu 'Soul on Ice" w 96, konsekwentnie trzymał wysoki poziom i nie próżnował, współpracując z artystami jak: RZA, Dr. Dre, DJ Premier, Mack 10, Kurupt, Canibus, Twista czy Apollo Brown, z którym wyprodukowali w 2014 jedną z mocniejszych płyt w jego dyskografii.

CHI-ALI - Nowojorska i mocno uliczna legenda, za którą kryje się ciekawa historia. Zadebiutował w 1991 na pierwszej płycie Black Sheep gdy miał 13 lat! Był członkiem grupy Native Tongues Family do której należeli też: The Jungle Brothers, A Tribe Called Quest, De La Soul i Black Sheep. Jego debiut w 92 r. cieszył się dużą komercyjną popularnością wzbijając się na topowe listy z rotacją w Yo! MTV Raps i Rap City. W wyniku sprzeczki w Nowojorskim Bronxie śmiertelnie postrzelił drugiego jej uczestnika i ukrywał się ponad rok trafiając do programu Americas Most Wanted. Po 12 latach Chi wrócił na wolność, w wywiadach nawołuje o nieagresji i potępia modę posiadania broni w USA, zaznaczając że jeden błąd młodości w sekundę może zaważyć nad całym życiem i to nie tylko swoim. Obecnie przygotowuje się do wydania nowej płyty na którą już wypuścił single z Fat Joe i Jadakissem.  

FOKIS - Relatywnie świeży Nowojorski MC już wydał wspólny album z Edo G i Shabaamem Sahdeeq, planuje wspólną płytę z Oh No. Oprócz gości na płycie jak : Torae, Guilty Simpson, Sadat X, Skyzoo może też się pochwalić byciem jedynym raperem poza Nasem ze wspólnym numerem z ojcem Nasa - Olu Darą!

Al Tajeda ( SHADEZ OF BROOKLYN) - członek uznanej podziemnej ekipy w klasycznym stylu boombap z lat 90-tych, wiadomego pochodzenia, mocno związanej z duetem producenckim Da Beatminerz.

To nie koniec! Z okazji trasy każdy z artystów przygotował kilka swoich utworów (część z nich do tej pory nie publikowanych) na potrzeby nowego projektu LP, który ukaże się w limitowanym nakładzie 200 płyt CD i 100 kaset współwydanych przez hiphopheadz.pl i BIG idea o adekwatnej nazwie "Return of the Golden Era". Gościnnie na albumie usłyszymy takie postacie jak KRS-One, Jadakiss, Skyzoo, Rapper Big Pooh czy całą ekipę Shadez Of Brooklyn. Wydawnictwo będzie dostępne tylko na koncertach!

Złota ero, powracaj czym prędzej! Do zobaczenia na koncertach!

CHI ALI - No Surrender, No Retreat (prod DJ Premier)

 

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>