WWW 2019 - Children of Zeus zagrają w Warszawie!

dodano: 2019-03-13 15:00 przez: Maciej Wojszkun (komentarze: 0)

Miejsce: 

Miłość Kredytowa 9, Warszawa

Data: 

2019-03-16 20:00

World Wide Warsaw w tym tygodniu stawia na kozacki rap z Wysp Brytyjskich. Jeszcze dzisiaj w Miłości na Kredytowej wystąpi rycerz Jedi, 'The Man with the Golden Sound" Lewis Parker - a już w tę sobotę w tym samym miejscu swoje świeże i  bujające brzmienie zaprezentują panowie Tyler Daley i Konny Kon a.k.a. Children of Zeus!

Prosto z Manchesteru, Children of Zeus to duo bezbłędnie balansujące na granicy dwóch światów - delikatnego (wręcz smooth) neo-soulu i conscious rapu. Łagodne i pełne emocji wokale Daleya doskonale komponują się z muzyką, za którą odpowiada rapujący Kon. Panowie doskonale się uzupełniają tworząc ciepłe, przebojowe beaty, które mogą przywodzić na myśl najlepsze czasy Stones Throw Records czy Taliba Kweli i Commona. Posłuchajcie choćby ich świetnego mixtape'u "The Story So Far..." czy wydanego w zeszłym roku albumu "Travel Light" - to najlepsza definicja tego, co panowie Konny i Tyler nazywają "miejskim soulem"...

Muzycy wychowali się na ulicach Manchesteru i byli zaangażowani w tak uznane projekty, jak Body Roq i Broke’N’English. Poznali się dokładnie 15 lat temu na pewnym francuskim festiwalu, gdzie występowali z powyższymi zespołami. Tak zaczęła się ich muzyczna współpraca, której owocem jest nieustannie zwiększająca się popularność Children of Zeus. Od 2017 roku panowie prowadzą także swoją audycję w jednym z najważniejszych undergroundowych ośrodków UK - NTS Radio. 

Partnerem World Wide Warsaw 2019 jest Perła. Współorganizatorem i partnerem muzycznym koncertu jest CORD Warsaw. Bilety na wszystkie koncerty znajdziecie w Going.

Link do wydarzenia na Facebooku znajdziecie TUTAJ.

Duo Children of Zeus mieli okazję poznać już uczestnicy ostatniego Hip Hop Kempu. Po ich świetnym koncercie w Excelent Hangarze udało nam się złapać Tylera i Konny'ego na wywiad - już niedługo ujrzycie go na Popkillerze!

Still Standing - Children Of Zeus

Children of Zeus - All On You ft. DRS & [ K S R ]

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>