Lewis Parker już jutro w Warszawie!

dodano: 2019-03-12 11:00 przez: Maciej Wojszkun (komentarze: 0)

World Woide Warsaw szykuje w nadchodzących tygodniach prawdziwą koncertową ofensywę! Już jutro w klubie Miłość Kredytowa 9 zagra dobrze znany czytelnikom Popkillera brytyjski raper i producent, a przy okazji mistrz Jedi Lewis Parker!

Najbardziej nowojorski Brytyjczyk? Bardzo prawdopodobne. Parker reprezentuje klasyczne, oldskulowe hip-hopowe brzmienie i w przeciwieństwie do większości kolegów z UK nie jara się grimem i zdecydowanie bliżej mu do Pete’a Rocka niż do Wileya. Zresztą, przez sporą część swojego życia mieszkał w Nowym Jorku, gdzie przeprowadził się z deszczowej Wielkiej Brytanii. Jego bogata dyskografia składa się z kilkudziesięciu wydawnictw - albumów, EP-ek czy singli. W trakcie swojej kariery Lewis Parker współpracował m.in. z legendarnym Ghostface Killahem z Wu-Tang Clanu i wspierał producencko młodego Joeya Badassa!

Po 13 latach raper postanowił wrócić do matczynej ziemi, gdzie kontynuował pracę nad kolejnymi albumami. Jego ostatnimi wydawnictwami są "Release the Stress" z 2016 i "When It Rain It Pours" z 2018 roku.

Bilety na wszystkie koncerty w ramach World Wide Warsaw dostaniecie w Going. TUTAJ link do wydarzenia na Facebooku.

Przy okazji przypomnimy nasze artykuły poświęcone Lewisowi - Klasyk na Weekend o fenomenalnym debiucie "Masquerades and Silhouettes" oraz wywiad z Lewisem!

Lewis Parker - Eyes of Dreams

Lewis Parker - Release The Stress

Tagi: 

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>