Jay Atoms i House Ghost przywołują ducha N.E.R.D. albumem "Yikes!" - odsłuch

Zaledwie pół roku temu pisałem o ostatnim solowym LP Jay Atomsa "wildlife.com", moim zdaniem jednym z najbardziej wszechstronnych albumów hip-hopowych zeszłego roku, a teraz pochodzący z Florydy MC i producent puścił w świat kolejny krążek, idący jeszcze o krok dalej w jego artystycznej ewolucji. Nagrane wspólnie z bandem z Kentucky o nazwie House Ghost LP "Yikes!" to bowiem odważne, wymagające się jakimkolwiek szufladkom i granicom połączenie hip-hopu i rockowego grania, przywołujące na myśl pamiętne dokonania ekipy N.E.R.D. z początku tego stulecia.

Wszystko jest tutaj jednak zrobione po swojemu i nie ma mowy o żadnej kopii - "Yikes!" to po prostu wybuchowa mieszanka rapu z rockiem i dzieło kilku uzdolnionych, kreatywnych gości, którzy nie boją się płynąć pod prąd głównego nurtu. Odsłuch całości w rozwinięciu.

Odsłuch przez Bandcamp pod spodem, ale album znajdziecie też we wszystkich serwisach streamingowych wpisując "Jay Atoms House Ghost".

Tede król najlepszy
Najlepszy raper TEDE wrzucił w nocy dojebany kawałek "Mamrotrap"!
Anonim
Przecież to syf zwykły od wacka, 40 letni gimb.
Tede król najlepszy
Boli dupa, że twój stary zapierdziały dziad z wojakiem w łapie a Tedzik odnajduje się w świecie? :D
Anonim
Pocisk na poziomie twoja stara, twój stary, typowy słuchacz tedego. Leć płyte kup to może twój idol uzbiera w końcu na urologa.
Tede król najlepszy
Prawda boli, co pajacu? :D
Anonim
PL słucham sporadzycznie i napewno nie jakiś tede, ciebie boli że ktoś Ci króla gimnazjum obraża.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>