VNM zaprasza do domu i na seans nowego klipu!

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-03-05 09:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

Nieraz zapraszaliśmy Was na wywiadach do mieszkania VNM'a - tym razem raper postanowił zaprosić tam swoich fanów osobiście! Wszystko w ramach promocji nadchodzącego albumu "Czuz Tu Daj Najs"...

Dla wszystkich członków swojej grupy FB "Nie jesteś stąd" V opublikował bowiem następujący konkurs:

"Za tydzień publikujemy pierwszy singiel z klipem z mojej nowej płyty, której skrót nazwy już znacie jeśli obejrzeliście Linie II. Wraz z premierą klipu ogłosimy oficjalny preorder z tracklistą, producentami, gośćmi itp. itd. Akcja, którą dla nas wymyśliłem jest taka – ten preorder dostępny dla Was jest już teraz na stronie denekstbest.com, ale gdy tam wejdziecie zobaczycie jedynie okładkę płyty bez jej tytułu, bez żadnego dodatkowego info. Naturalne jest, że jeśli ktoś zamawia coś takiego to po prostu mi ufa i sam takim zaufaniem również będę chciał się odwdzięczyć. (...). I teraz główna akcja – z wszystkich osób, które zamówią ten preorder „w ciemno” do 9 marca przed ogłoszeniem oficjalnego preorderu wylosuję 3 dziewczyny i 3 gości, których zaproszę do siebie do domu 23 marca na przedpremierowy odsłuch płyty" - konkurs obwarowany został ograniczeniem, bo wziąć w nim udział mogą jedynie osoby obecne na grupie do momentu startu akcji (V będzie weryfikował obecność zwycięzców).

Każdy zamówić może jednak preorder, każdy może też wpaść na specjalny seans premierowy klipu do numeru "Tomek" z udziałem Tomsona:

Ekipa filmowa - Sky Piastowskie - oraz De Nekst Best mają niebywałą przyjemność zaprosić Państwa na wyjątkową, kinową premierę najnowszego wideoklipu pt. „Tomek” (gościnnie Tomasz Tomson Lach - Oficjana Strona / Afromental ) z nowej płyty VNMa - Czuz Tu Daj Najs. Projekcję tego ponad pięciominutowego dzieła poprzedzi prezentacja wcześniejszej współpracy Sky Piastowskie i VNMa.

Premiera odbędzie się w najstarszym warszawskim kinie “Atlantic" przy ul. Chmielnej 33 już w najbliższy piątek, 8 marca o g. 22:00. Obowiązuje dresscode smart-casual.  Wieczór w kinie “Atlantic” poprowadzi współtwórca klipu - Konrad Kryński oraz Rademenez MC. Po premierze zapraszamy na oficjalne afterparty i spotkanie z twórcami w nowo powstałym Światło Art Bistro, przy ul. Nowogrodzkiej 10, na którym zagrają Dj Hubson i Dj Dtl.

WAŻNE!!! Wejściówki na tą uroczystość można będzie zdobyć w konkursach organizowanych przez zaprzyjaźnione media. Będziemy na bieżąco w tym wydarzeniu publikować linki do konkursów itp.

Z uwagi na ograniczoną pojemność sali liczba miejsc jest ściśle ograniczona. W przypadku dużego zainteresowania bierzemy pod uwagę drugą projekcję.

Chcecie wziąć udział w projekcji? Śledźcie nasz Instagram, bo tam odpalimy szybki konkurs. A poniżej trailer klipu:

Fałenem
Wybierz miły dzień? Chodzi mu o 'Choose To Day Nice’?
w
Choose to Die nice
DTKJ
VNM to wack
LordOfKrakau
Mija 11 lat od beefu z Jimsonem, biedak dalej nie może dojść do siebie
Celine de jone
Największa ignorancja, tfu

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>