Książe Kapota ft. Ten Typ Mes, Tede "Dzisiaj tak" - teledysk

KSIĄŻĘ KAPOTA - DZISIAJ TAK feat TEN TYP MES, TEDE (prod. Fryta Beatz)

Video do numeru z pierwszego wydawnictwa Księcia Kapoty! W klipie możecie zobaczyć Tedego i Tego Typa Mesa. 

reklama
Ja pierdole
Kurwa naprawdę??? Panowie piękne, naprawdę wyborne... Jak można się dograć do takiego gówna kurwa? No do chuja, przekroczyliscie wszystkie granice żenady. Przecież to kurwa trzeba impotentem umysłowym być żeby takie coś odjebac... Sram na was wędzonym kałem i mam nadzieję że wszyscy słuchacze prawdziwego rapu zrobią tak samo i spłynie na was lawina smierdzacego gówna. Takiego samego jakie wali z głośników podczas odsłuchu tego czegoś... Chuj wam we wszystko tanie kapiszony, wypierdalać do remizy!
Anonim
Nie od dziś wiadomo że pede to impotent umysłowy i podobno nie tylko. Tego leszcza jeszcze można zrozumieć ale że mes się do takiego gówna dograł to ja nie wiem, jak dla mnie on szału nie robi z wersami ,,my nie pijemy na butelki pijemy na półki'' to widać trochę kiedyś aspirował do tytułu króla gimnazjum, ale słyszałem że rzekomo jako raper mes jest ok. Ale rzeczywiście muszę przyznać że czegoś równie chuyowego to nie słyszałem dawno w pl, a konkurencja jest naprawdę duża.
www.facebook.com/pshinc71
Nie mogę pozbyć się wrażenia że to jakiś eksperyment społeczny mający pokazać kondycję polskiego rapu, albo zwykł trolling. Z całym szacunkiem gość jest tak słaby że uszy bolą. To pokazuje jak działa marketing w polskim rapie. Liczy się opakowanie, promocja. Treść już niekoniecznie...

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>