Vixen zapowiada: „W tym roku 4 EP-ki i serial z klipów”

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-01-30 17:00 przez: MaxFloRec (komentarze: 1)

Od wydania albumu „To nie Vixt4pe” nie minął jeszcze rok, tymczasem Vixen na najbliższe 12 miesięcy szykuje prawdziwą ofensywę wydawniczą. Już w czwartek poznamy 1. zwiastun jednej z 4 planowanych EP-ek artysty. Każdemu z wydawnictw towarzyszyć będzie 1 odcinek serialu w formie teledysku

Wspólnie z MaxFloRec i ekipą 9LITER FILMY przygotowujemy niezwykły projekt, którego realizacja już wystartowała i potrwa do końca roku. W tym czasie wiele się będzie działo, przede wszystkim muzycznie. Planuję wydanie 4 odrębnych krążków, którym towarzyszyć będą wyjątkowe teledyski. Razem złożą się na taki miniserial – informuje Vixen.

Nie od dziś wiadomo, że drugą po muzyce pasją rapera jest aktorstwo. Aktorskie zacięcie niejednokrotnie dostrzec można było w jego wideoklipach, a nawet na deskach teatru. Nadchodząca produkcja składać się będzie z 4 części, przy czym każda kolejna będzie kontynuowała historię z poprzedniego odcinka. Tyle samo odsłon przyniesie muzyczna strona projektu. Poszczególne EP-ki ukazywać się będą co kwartał przez okrągły rok.

Od jakiegoś czasu marzyło mi się, żeby stworzyć historię, która będzie trwała dłużej niż jeden klip. Jestem szczęśliwy, bo udało się to właśnie teraz. Nie mogę się doczekać publikacji – tak artysta na gorąco komentuje udział w przedsięwzięciu.

Do realizacji ambitnego planu zaangażowano jedną z najlepszych ekip filmowych w kraju (na koncie klipy m.in. dla Palucha, Kaliego czy KęKę), ale też szereg gości.

Jeżeli chodzi o EP-ki to będą skupione wokół emocji przewodnich. Jakich? Dowiecie się przy okazji ich publikacji. Udało się też zaprosić kilku zaskakujących gości zarówno z topki, jak i z podziemia. Będziemy zdradzać ich systematycznie – zapowiada Vixen.

Premiera pierwszego singla już w czwartek, 31 stycznia. W numerze usłyszymy Skipa, który otwiera listę zaproszonych do współpracy artystów. Jego numer „Gasnę”, ma aktualnie blisko 8,5 mln odsłon w serwisie YouTube. W dniu publikacji utworu, dowiemy się też o dacie premiery 1. klipu i całej EP-ki, a te ukazać się mają jednocześnie.

Mimo że wszystkie tytuły pojawiać się będą w serwisach streamingowych, cały projekt zwieńczony ma być wydawnictwem fizycznym. Choć nie znamy na razie więcej szczegółów, artysta zapewnia, że chce zaskoczyć i możemy liczyć na niespodzianki.

Tekst: MaxFloRec

jprdl
Vixen naprawde nie trzeba

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>