Kanye West wystąpi w programie Davida Lettermana

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-01-22 19:00 przez: Szymon Bielawski (komentarze: 0)

To może być naprawdę mieszanka wybuchowa! David Letterman, czyli legenda amerykańskich "late nite show", przygotowuje drugi sezon swojego programu "My Next Guest Needs No Introduction" i jednym z jego kolejnych gości będzie Kanye West!

Komik i prezenter, po zakończeniu pracy w telewizji w 2015 roku, otrzymał propozycję prowadzenia własnego programu na Netflixie, do którego zdążył zaprosić naprawdę imponującą listę gości z Barackiem Obamą, George'em Clooney'em czy Jay'em-Z na czele. Format oczywiście przyjął się bardzo pozytywnie, a sam Netflix dał zielone światło rozpoczęcie prac nad kolejnym sezonem, który w serwisie rzekomo zadebiutować ma latem.

 

W sieci pojawiły się informacje od samych widzów, którzy otrzymali zaproszenia na rozmowę Kanye. Ujawniono, że w programie pojawić ma się również Kim Kardashian, a tematy, o których Panowie porozmawiali dotyczyły w sporej większości zdrowia psychicznego, a jak wiadomo, Ye ma w tej kwestii z pewnością sporo do powiedzenia.

 

Na premierę odcinka programu Davida Lettermana zapewne poczekamy jeszcze jakiś czas, ale już teraz możemy być pewni, że jej efekty będą bardzo szeroko komentowane w mediach.

 

 

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>