Żabson: "Nigdy na moim koncercie nikt nie będzie miał prze**bane za dobrą zabawę"

Wczoraj pisaliśmy Wam o spięciu między Żabsonem i ochroniarzem - raper stanął w obronie swojego fana na koncercie w Siedlcach. Reprezentant Opoczna skomentował wczoraj całe zajście, teraz mamy także filmik, w którym zapowiada, że zawsze będzie stał w obronie fanów w podobnych sytuacjach:

Borixon feat. ReTo, Żabson "Weedbanger" (Live @ Polish Hip-Hop Festival 2018, Popkiller.pl)

[Powyżej przypominamy wspólny występ Borixona, Żabsona i ReTo na sierpniowym Polish Hip-Hop Festivalu w Płocku]

"Na wielu innych imprezach ludzie się zachowują w ch** gorzej, nap**dalają się i nic się im za to nie robi. Na mojej imprezie za to, że ktoś tańczy i śpiewa nigdy nie będzie miał prze**bane i Wam to obiecuję mordy. Muzyka jest od tego, żeby się dobrze bawić i lecimy z tym dalej" - mówi Żabson na widocznym poniżej filmie zamieszczonym na fanpage'u Kłebonifade.

Tagi: 

Pan Gustawa
Posłuchaj plastikowy kasztanie, nie mów że nikt nie będzie miał przejebane bo jeśli komuś stanie się krzywda to rodzice poszkodowanego mogą zaskarżyć właściciela lokalu że nie zabezpieczył imprezy odpowiednio. Kogo wtedy będziesz bronił a kogo znów obsmarujesz w swoich social mediach? Chyba nie masz wogóle pojęcia na czym polega zawód ochroniarza. On musi zjawić się tam gdzie zaczyna się zadyma i uspokoić towarzystwo. Jak ci się nie podoba że grasz na imprezie gdzie jest ochrona to graj tam gdzie jej nie potrzeba. Ta dzisiejsza młodzież nie ma wogóle pomyślunku
papilot
Serio kurwa news o czyms takim? xD Jak Żabson powie, ze kurwa sra dwa razy dziennie to tez o tym napiszecie? Serio Popkiller? KURWA SERIO?
Paul
Aha, to tak dzisiaj ubieraja sie raperzy???:) Niedlugo Zabson zalozy sukienke

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>