Żabson broni fana przed ochroniarzem na swoim koncercie

kategorie: Hip-Hop/Rap, Koncerty, News, Trap
dodano: 2019-01-20 18:26 przez: Mateusz Natali (komentarze: 12)

W trakcie ostatniego koncertu Żabsona wywiązała się niecodzienna sytuacja, w której raper zaczął bronić jednego z fanów przed ochroniarzem!

Borixon feat. ReTo, Żabson "Weedbanger" (Live @ Polish Hip-Hop Festival 2018, Popkiller.pl)

[Powyżej przypominamy wspólny występ Borixona, Żabsona i ReTo na sierpniowym Polish Hip-Hop Festivalu w Płocku]

W trakcie koncertu w publice nakręciło się pogo, które postanowił rozdzielić ochroniarz, atakując jednego z uczestników. W jego obronie stanął Żabson, przerywając koncert i wołając "Niech go Pan nie atakuje!". Wywiązało się z tego spięcie, które autor "Trapollo" skomentował dodatkowo: "To jest mój koncert, a pan mi wchodzi na mój koncert. (..) dostanę od pana po mordzie, pan grozi artyście na scenie?"

Film obiegł dziś Internet a Żabson odniósł się do niego w dyskusji pod video zamieszczonym na profilu Lil Konona, facebookowego komentatora sceny rapowej:

"Zrobiłem to w obronie moich fanów którzy mieli dostać wpierdol za zdjęcie koszulki na koncercie typu TRAP. Nie czuję się bohaterem i wiadomo że niektóre rzeczy powiedziałem pod wpływem emocji ale skoro ochrona powoduje zagrozenie to ktoś musi ochronić moich słuchaczy a ja czuję się do tego zobowiązany i za to odpowiedzialny. Za co następnie grożono mi wpierdolem kiedy stałem na scenie swojego koncertu (???), z czym przez całą karierę się nie spotkałem. Wiadomo że internet wytnie to jak trzeba zrobi z tego memy i już będę chujem. Ale ci co tam byli to wiedzą jak było, a ci co byli na moim koncercie wiedzą jaka jest atmosfera i jak się bawimy. Miłość dla kumatych elkooo"

Tagi: 

Yo
Artysta kurwa :D
Anonim
na pewno większy od ciebie
Ropuchson
No, Żabson to do bicia kogoś nadaje się jak balon do wbijania gwoździ.
Anonim
tak jak ty nadajesz się do komentowania artykułów, dzbanie
Zdrowia życzę
Kiedy Twój intelekt pozwala Ci na rozumienie słów tylko w jeden sposób. Napisali, że "bronić" to przecież, kurwa, jasne, że wpierdol chciał mu spuścić. Żenada.
polski rap gówno
chuj to kogo obchodzi?
Anonim
widocznie Ciebie, ponieważ napisałeś komentarz
Ene Due
Jaka ta Żaba to głupia cipa.... Ochroniarz wykonuje swoją pracę bo jeśli komuś krzywda się stanie to on za to beknie, bo nie zainterweniował... Jakby któryś z fanów złamał kręgosłup to też miałabyś pretensje do ochroniarza że nie potrafi wykonywać swojej roboty... Ty pusta, kolorowa, lalko Barbie, wiedziałem że jesteś idiotką ale że aż taką... Jebać różowe pedalstwo...
Anonim
pierdolisz jak potłuczony. ochroniarze w klubach są naszurani jakimś tanim ścierwem i pobudzeni szukają zaczepki i okazji do wpierdolenia komuś.
Ene Due
Japa stulejo i nie wtrącaj się jak dorośli rozmawiają. Idź do swojego pokoju i odrób zadanie domowe... Jeśli jakiś psychofan wtargnąłby na scene i zaczął odkładać ten worek kości to kogo twój idol wołałby do pomocy?
ŁOŚSUPERKTOŚ
Batmana
Pseudo
@Ene Due gdyby faktycznie żabę ktoś okładał to byłoby na miejscu wtargniecie I zaingerowanie Ale gdy słuchacz poczuł klimat poniosła go zabawa to wtargniecie I przerywanie zabawy było kompletnie nie profesjonalne i nie na miejscu i jeszcze groźby w stronę osoby którą powinno się ochraniać. ŻENUJACE ZACHOEANIE OCHRONIARZA I TYLE

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>