B.O.R. kończy piękny rok - Paluch na szczycie OLiS!

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Top listy
dodano: 2018-12-21 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

To był bardzo udany rok dla B.O.R. - rozpoczęty pełną parą na fali "Złotej Owcy" i zwieńczony równie mocno. Paluch nadal rósł w siłę a pod jego skrzydłami rozwijali się kolejni podopieczni - tempa nie zwalniał Kobik, przypomniał o sobie Joda, Gedz zaserwował kolejny krążek a Szpaku zadebiutował platynowo. Całe 12 miesięcy zamyka za to "Czerwony Dywan", który usadowił się na szczycie OLiS!

Paluch - Rentgen #31 / Wady bycia szczerym, najlepszy beef w polskim rapieByło to łatwe do przewidzenia po tym, gdy po tygodniu osiągnął Platynowy nakład, jednak okres świąteczny rządzi się swoimi prawami i nierówną walką ze składankami.
Mimo tego Paluch zasiadł na szczycie, mając za sobą platynową kolekcję Queen i Dawida Podsiadło, a Szpaku nadal utrzymuje się w top 10. Gratulujemy! Przypominamy też dwa materiały z jego udziałem, które dopiero co wskoczyły na nasz kanał - Rentgen oraz video, w którym Paluch układa swoje płyty od najmniej do najbardziej ulubionej!

Więcej o Paluchu

PALUCH ocenia swoją dyskografię! Najlepsza i najgorsza płyta w dorobku?

Równie dużą popularnością co nowe płyty cieszyły się w tym roku ubrania B.O.R. - jeśli chcecie dorzucić je jeszcze do świątecznych prezentów to kolekcję znaleźć możecie m.in. w sklepie UrbanCity.pl, poniżej wybrane zdjęcia:

Galeria

jprdl
Propsy, Paluch moze i jest monotematyczny ale zawsze robi numery na solidnym poziomie i dobrze sie tego slucha. Cieszę się że tak wygląda czołówka mainstreamu polskiego haipehaope
incoG
Warta sprawdzenia ta nowa płyta? I tak sprawdzę, tylko chciałem znać Twoje zdanie
jprdl
Jak podobało ci się OKO/ZO to spodoba ci sie tez CD

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>