Lil Wayne, Nicki Minaj czy Post Malone na soundtracku do "Spider-Mana"!

Po serii fabularnych Spider-Manów do kin trafia wersja animowana - a jej ścieżka dźwiękowa jest niezmiennie obsadzona pierwszorzędnym mainstreamowym rapem ze Stanów. Powoli staje się tradycją, że głośne filmy w USA dostają dodatkowe wsparcie soundtrackami - przykład seria "Fast & Furious". Kogo znajdziemy na ścieżce do animowanego filmu o Peterze Parkerze?

Post Malone, Swae Lee - Sunflower (Spider-Man: Into the Spider-Verse)

Zarówno uznane ksywki (Lil Wayne, Nicki Minaj, DJ Khalil) jak najgorętsze postaci ostatnich miesięcy (Juice WRLD, Ski Mask, Amine). Zapowiada się intrygująco - premiera soundtracku właśnie dziś, pełną tracklistę i szczegóły znajdziecie w dziale Premier Płytowych. Polska premiera filmu Spider-Man: Into the Spider-Verse (Spider-Man: Uniwersum) 25 grudnia.

To kolejny przykład na to jak blisko trzymają się ze sobą światy rapu i komiksu - pisaliśmy Wam już o oczywistości jaką było połączenie Black Panthera z Kendrickiem, o hip-hopowych wątkach w serialu Luke Cage czy o Run The Jewels w komiksie Marvela. Warto wspomnieć też o tym, że dobrze znany naszym czytelnikom sklep UrbanCity.pl ma w swojej ofercie oficjalne licencjonowane ubrania Marvela, dedykowane tak różnym postaciom jak Spider-Man, Venom, Punisher, Wolverine, Luke Cage czy Deadpool. Wybrane zdjęcia znajdziecie poniżej.

Galeria

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>