Tede zaskakuje pierwszym gościem na "Karmagedonie"!

kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2018-11-15 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Nowy album Tedego pt "Karmagedon" ma być rozliczeniem z wrogami - krążek zapowiedziany jest na 2019 rok, jednak raper powoli rozpoczyna odkrywanie kart... Tym razem postanowił także zaprosić na płytę kilku gości - czego zazwyczaj nie robi.

Pierwszym z odsłoniętych zawodników jest obecny od wiele lat w warszawskim środowisku hip-hopowym, a od niedawna obecny także za mikrofonem Książę Kapota. "Książę Kapota będzie pierwszą osobą zaproszoną, gdyż zaprosiłem go już bardzo, bardzo dawno temu, czyli dwa miesiące" - zdradził TDF na swoim Instastory.

Charakterny i wyrazisty styl Kapoty mogliśmy usłyszeć niedawno m.in. w singlu "Casino" - w tym tygodniu ukazał się za to nowy singiel "Fashion Killa" w opisie, którego czytamy "Mordercze i błyskotliwe wersy, którymi Książę Kapota pozycjonuje się w czołówce polskiej sceny rapowej to kolejny przedsmak tego co nadchodzi. Książę pokazuje miejsce w szeregu chłopcom którzy chcą z rapu pieniędzy a jedyne co maja do zaoferowania to swoja czapka gucci z bazaru - szyta pod piasecznem, w której chodzą całymi dniami i chyba też śpią."

KSIĄŻĘ KAPOTA - FASHION KILLA (prod. Fryta Beatz)

Tagi: 

jprdl
Imponuje mi jak Tedzik swoim oderwaniem od rzeczywistości konsekwentnie się wpierdolił w drugą infamię

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>