"Ślepnąc od świateł" - ścieżka dźwiękowa dostępna w Tidal

W serwisie muzycznym TIDAL dostępna jest jedyna oficjalna playlista ze ścieżką dźwiękową z najnowszego serialu HBO - „Ślepnąc od świateł”, w którym główną rolę gra Saful z ekipy Dixon37. Playlista ekskluzywnie zawiera niedostępne w innych serwisach utwory muzyczne, w tym „Od braci dla braci” i „Ślepi od świateł” Pioruna.

Aplikacja TIDAL została partnerem oficjalnego soundtracku z serialu HBO „Ślepnąc od świateł”, który jest oparty na podstawie książki Jakuba Żulczyka o tym samym tytule. Reżyserem serialu jest Krzysztof Skonieczny, który jest również autorem ścieżki dźwiękowej produkcji. Na potrzeby stworzenia pełnej ścieżki dźwiękowej z produkcji, TIDAL udostępnił swoim słuchaczom niedostępne wcześniej utwory m.in. „Od braci dla braci” oraz „Ślepi od świateł” Pioruna, „Wyspa” Marka Dziedzica, „Nokturn 1b” Marcina Maseckiego, „Vamos Pal Monte” Eddie’go Palmieri, a także numery Mirta takie jak: „Blinded theme”, „Dealer”, „Shorty” oraz „Night”.

„Ślepnąc od świateł” to najnowszy hit HBO, którego premiera odbyła się 27 października
w HBO i HBO GO. Serial w całości jest dostępny w serwisie HBO GO, a kolejne odcinki serialu są
emitowane w HBO w soboty o godz. 22.00.

Pełna playlista w TIDAL:

jprdl
ELO OSKAR, ELO STEEZ
Ene Due
Książka to arcydzieło a serial przy takiej obsadzie to też kosa. Saful jako debiutant w tej dziedzinie został rzucony na głęboką wodę ale na szczęście roli nie miał skomplikowanej (przynajmniej na początku).

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>