Witamy w Nowym Jorku! - vlog (Popkiller sam w NY #1)

video
dodano: 2018-11-04 17:50 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

"Na przełomie sierpnia i września odbyliśmy podróż marzeń śladem hip-hopowych korzeni. Blisko 3 tygodnie w Nowym Jorku owocowały w masę wrażeń i inspirujących spotkań, które w małej części przybliżaliśmy Wam na bieżąco przez nasze social-media. Materiałów zebraliśmy jednak cały ogrom i od ponad miesiąca pieczołowicie składamy je w całość - zobaczycie specjalne vlogi dokumentujące to, co udało nam się zobaczyć a także wywiady z nowojorskimi artystami, od absolutnych pionierów (Grandmaster Caz) po najgorętsze nowe twarze (Maliibu Miitch).

Pełną relację przedstawiać będziemy Wam w odcinkach raz w tygodniu dlatego ogłaszamy wszem i wobec, że na najbliższe tygodnie niedzielę przemianować możemy na NYedzielę." - zapowiadaliśmy tydzień temu. No i ruszamy! Po wywiadzie z Masta Ace'em i Marco Polo cofniemy się do samego momentu przylotu do Stanów (po 2-dniowej przeprawie - kilkunastogodzinnym locie opóźnionym o 24h) i naszego pierwszego wieczoru w Wielkim Jabłku... A to dopiero początek atrakcji!

Zdjęcia: Patrick Radecki, Mateusz Natali
Montaż: Mateusz Natali

Relacje z cyklu 'Popkiller sam w NY' nakręcają Outsidewear i Select Shop.

Witamy w Nowym Jorku! - vlog (Popkiller sam w NY #1)

Gnur
Będzie wywiad z Maino albo chociaż z Havociem?
Mateusz Natali

Z nimi akurat nie, a szkoda bo dopiero wyjeżdżając skojarzyliśmy, że mieszkaliśmy totalnie po sąsiedzku z rejonami Maino - na rogu Gates & Nostrand gdzie wjechało nam na słuchawki pod koniec wyjazdu "Brooklyn Remix" Ortiza, w którym Maino nawija 'Nostrand & Gates I brought it back to Brooklyn'.

Za to z Mobb Deep 2 wywiady mieliśmy już w PL, ale ciekawych rozmów z NY nie zabraknie, mamy ich nagranych 8-9 :)

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>