Słoń: "Młode pokolenie raperów jest turbo-zajebiste"

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-10-20 11:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Mimo że Słoń preferuje w swojej twórczości raczej klasyczne brudne brzmienia to do nowego pokolenia graczy podchodzi bardzo entuzjastycznie, wskazując też swoich faworytów.

"Moim zdaniem młode pokolenie raperów jest turbo-zajebiste. Rapują zupełnie inaczej niż starzy raperzy, na których my się wychowaliśmy. Turbo-młodzi raperzy wychowywali się np. na mnie. Są takie osoby, które mówią o tym na głos. Mega się z cieszę z ich sukcesów. Młode pokolenie sprawia, że wciąż bardzo to lubię. Słyszę ich, to jaki progres osiągają, jeżeli chodzi o technikę rapu, to jak można operować głosem itd." - chwali młodych Słoń w ramach cyklu "Najs" na kanale 6:45.

Równocześnie dodaje, że nie ma nic przeciwko autotune'owi samemu w sobie, a jedynie przeciwko temu, gdy nie umie się z niego korzystać: "Jeżeli wszystko jest oparte na tym i tak naprawdę nie potrafisz rapować, nie masz punchline’ów, nie masz jakichś rozkmin, dwuznaczności w tekstach, nie masz jakiegokolwiek przekazu czy czegoś, co mnie chwyci, to spi*rdalaj. Nie słucham cię i mam gdzieś, czy jesteś oldschoolowy czy newschoolowy"

Kto z młodych raperów wypada za to jego zdaniem najmocniej? "Mega propsuję to co robi ReTo, Sarius – podejrzewam, że ich wspólna płyta by generalnie mogłaby mocno namieszać, jeśliby taką nagrali" - mówi Słoń. Dodaje też: "W ostatnich Młodych Wilkach był Pater - turbo go propsuję, mega kot moim zdaniem, mega props". Oprócz tej młodowilczej trójki propsy od Słonia poleciały w kierunku Szesnastego, Świni, Szpaka oraz jego podopiecznych - Opała, Matiego Ważnego oraz Profesora Smoka.

NAJLEPSZY MŁODY RAPER WG SŁONIA TO... | NAJS - SŁOŃ #28

Tagi: 

reklama

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>