Anatom rusza w Polskę z "Przepisem na Sukces" - na trasie 76 szkół!

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-10-09 12:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

"Przepis na sukces" to świetnie przyjęty przez Was numer Anatoma z płyty Popkiller Młode Wilki 5 (ponad 1 000 000 wyświetleń). To także tytuł nowej akcji profilaktycznej, którą młody raper organizuje wspólnie z Bartkiem Krakowiakiem - na jej trasie odwiedzą blisko 80 szkół!

"Kiedyś myślałem, że szczęście jest zarezerwowane tylko dla ludzi sukcesu. Bacznie obserwowałem to środowisko i ciągle marzyłem, by stać się jednym z nich. Poznałem wiele ciekawych osób - bogatych, bardzo utalentowanych, uwielbianych przez rzesze fanów, cenionych i szanowanych w swoim otoczeniu. Zacząłem też jednak dostrzegać, że często ci sami ludzie borykają się z gigantycznymi problemami w życiu prywatnym. Zrozumiałem wtedy jak wielką cenę musieli zapłacić w zamian za zrealizowane marzenia, a wielkie rzeczy, których dokonywali rzadko szły w parze ze szczęściem, które przecież miało być ich końcowym efektem. Sam również przeszedłem tę drogę" - opowiada Anatom w video promującym inicjatywę.

"Anatom i Bartek Krakowiak – Takim duetem za kilka dni wyruszamy odwiedzić 76 szkół w Polsce, aby podzielić się z Wami świadectwem naszego życia i wiary oraz przedstawić jaki jest nasz przepis na sukces. Jednak, jako że jestem raperem, nie obędzie się bez koncertu prezentującego najnowszy materiał muzyczny" - czytamy w opisie.

ANATOM | PRZEPIS NA SUKCES VLOG | Odc. #0 - Prolog

Poniżej ostatnie single Anatoma, które publikuje na swoim prywatnym kanale YT:

Anatom - Wybieram Ciebie (prod. Kubi Producent)

Anatom - Vanita$ feat. VBS (prod. PLN.Beatz/VBS)

Tagi: 

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>