Bedoes i Kubi Producent "Kwiat Polskiej Młodzieży" - znamy datę premiery

Drugi album Bedoesa wyczekiwany jest intensywnie przez fanów - w końcu od debiutu minęło już ponad 1,5 roku a życie młodego rapera zmieniło się w tym czasie diametralnie, podobnie jak jego muzyka. Kiedy dostaniemy "Kwiat Polskiej Młodzieży"?

Datę podał sam członek 2115 - będzie to 30 listopada. Dodatkowo Bedoes zapewnił, że trzyma w rękawie tajemniczego asa w postaci nieujawnionego wcześniej gościa. Czekamy więc na wieści i na sam album!

Bedoes - Gustaw (Didaskalia #1) [Popkiller.pl]

reklama
jprdl
Ogólnie to daleko mi do wyzywania nowoszkolnych raperów od pedałów i takich tam, ale patrzac na miniature tego artykulu zastanawiam sie w ktora strone zmierza oblicze hip-hopu. Tego hip-hopu. A gościem imo może być Peja XDD a jak nie to nwm, pewnie jakas zagraniczna ksywka
Gajwer
Ogólnie to daleko mi do pisania, że Polska jeszcze nie gotowa, ale tak właśnie jest.
jprdl
Gosciu ale wez mi pokaz zagranicznego rapera ktory jest w mainstreamie i ma taka stylowke i scena to aprobuje, skoro juz mi tak zarzucasz ze jestem ciemniakiem i sie nie znam. NIE mowie tu o sadbojach. W Niemczech co drugi raper wyglada jakby mial w chuj grubą kartoteke, we Francji w wiekszosci to samo, w Stanach sa po prostu kolorowi ale nie tak tumblr jak to robi Borek z kolegą. No nie czyli Zachód tez niegotowy? To kto jest kurwa gotowy xD no sry te tumblr styluwy sa po prostu paskudne i nie musze byc patokatolikiem z fryzura na rekruta zeby to przyznac
szast_prast
dobrze prawisz kolego
TERMINATOR 3000 BRUTTO
Wymoczki.
dom
Mati przedwczoraj RAF i Bonez wydali "Palmen aus Plastik 2" napisałbyś coś, a nie
Anonim
Mati nie ma czasu bo szykuje palenie mikrofonów 2, chyba widzicie że ostatnio popkiller zdycha i raz na tydzień się pojawią 2 ,,newsy".
Anonim
Jak ja byłem gimbusem to takie coś nazywało się po prostu pedalstwem, a jako że parę lat minęło dodam przećpane pedalstwo.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>