Sitek komentuje "Chcemy być wyżej" Sokoła

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-09-30 11:53 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Sokół wjechał swoją wersją "Chcemy być wyżej" z buta, robiąc największe zamieszanie w całym Projekcie Tymczasem i przypominając nam dlaczego nie możemy się doczekać na jego solówkę. Blisko 20 000 000 odsłon w miesiąc nie wzięło się tu z przypadku i było w pełni zasłużone. A co o reinterpretacji swojego największego hitu ma do powiedzenia Sitek?

"Dla mnie rewelacja. Wojtek zrobił to tak, jak powinno się to zrobić, czyli przełożył cały swój styl i klimat na letni hit. Wojtek nie robi na co dzień takich kawałków, tak samo jak ja nie robię kawałków mrocznych i ciężkich. Bo takim dosyć ciężkim jest właśnie kawałek „Mogę wszystko”." - mówi Sitek w rozmowie dla Onetu.

A co dla odmiany ma do powiedzenia o swojej wersji klasyka WWO? Okazuje się, że wszystko trafiło w gorący okres i przez większość czasu Sitek był akurat na wakacjach. "W momencie, kiedy wróciłem zostały mi jakieś 2-3 dni, żeby to napisać i nagrać. Najgorsze co było, to właśnie ta presja. Trzeba było ją odsunąć, zrobić to w swoim stylu, najlepiej jak umiem, w swoim klimacie, bo o to chodziło w tej akcji.  Gadałem z Sokołem na temat tego kawałka, był zajarany, powiedział że jest fanem, także mogę spać spokojnie" - kończy raper.

ril slim siejdi
ten utwór to rak przeca...
Anonim
Bujny angielski mordo

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>