Pjus przeszedł kolejną operację - życzymy zdrowia!

kategorie: Hip-Hop/Rap, Komentarze, News
dodano: 2018-09-25 10:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

"Kto wysyła SMS'y 'I'm back' po każdej operacji, po kolejnych nowych szwach" - pytał kiedyś Mes, a odpowiedź mogła być tylko jedna. Pjus to jeden z największych wojowników polskiej sceny rapowej i człowiek, który naprawdę może być inspiracją i wzorem - wzorem tego jak stawiać czoła życiowych problemom z uśmiechem na twarzy i jak ze wszystkiego czerpać pozytyw. Utrata słuchu to najgorsze co może spotkać rapera i coś przekreślającego na papierze muzyczne życie - jednak nie u Pjusa, który z cyfrowym słuchem nadal nagrywa, gdy mógł to sam, gdy z powodów zdrowotnych nie mógł to o wykonanie tekstów poprosił kolegów (tak powstały "Słowotwóry"). Pjus to przykład jak zmagać się z problemami i jak skakać przez życiowe płotki - nawet gdy okazują się nie tyle płotkiem co wielkim murem.

"Jak już mam ten moment, że odchodzę z rapu I mi krwawi dusza/ to se nagle robię stopkę, stawiam przed oczami Pjusa" - nawinął ostatnio Te-Tris w ciarkogennym otwarciu zwrotki w "Co tu dodać?". I chyba nic nie trzeba dodawać - życzymy zdrowia i również Was, słuchaczy prosimy o wsparcie! Możecie pomodlić się za zdrowie Pjusa, wznieść za nie toast lub po prostu trzymać kciuki - ważne, by kolejny raz dodać mu siły do codziennej walki wśród piętrzących się przeszkód.

Powyżej zdjęcie, które opublikował wczoraj Pjus z dopiskiem "IMBACK jak Mesiwo. nooooo wiec.... mam drugą blizne. no ale jestem cały".

Poniżej film dokumentalny "Life After Deaf" opublikowany w 2009 roku

Film dokumentalny - Life after deaf -reż. Witek Michalak 2009

A poniżej tegoroczny dokument od Papaya Films

Tagi: 

C.
Pomodlić się, wznieść toast, trzymać kciuki... Czyli nie zrobic nic i myśleć, że coś się zrobiło.
Pecewiak
A co można innego zrobić? Dać mu 5 zł do puszki? Kupić jego płytę? W sumie efekt ten sam, bo na egzemplarzu zarobi 5 zł. Pjus jest dorosły, ma pracę, więc poradzi sobie bez nas.
jprdl
Jaki spierdolony gimboateista xD
Pocoto
Po co w ogóle napisaliście te komentarze? Żałosne, niepotrzebne. Żal mi was.
McGnach
Żałosne robaki co nic nie osiągnęli

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>