Otsochodzi "Euforia" - teledysk

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2018-09-17 19:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Przedstawiamy Wam nowy singiel Otsochodzi. „Euforia” zapowiada nową płytę rapera, której premiera zaplanowana jest na listopad 2018.

Przy okazji premiery płyty „Nowy kolor” Młody Jan mówił: Odpalam na smartfonie swoją playlistę i w tym momencie zdaję sobie sprawę z tego, jak wielki wpływ na resztę mojego dnia ma to, co właśnie włączyłem. Chce szybszego tempa i pozytywnych emocji. Album był zabawą różnymi konwencjami, dzięki której Otsochodzi odszedł od ciężkiego stylu.

Otsochodzi feat. Taco Hemingway - Nowy Kolor (Live @Śląski Rap Festival 2017, Popkiller.pl)

Singiel „Euforia” oraz nagrany do niego klip są kontynuacją drogi, którą Janek wyznaczył sobie „Nowym kolorem”. Przy tym numerze Otsochodzi współpracował m.in. z Sergiuszem i ENZU, a także z Janem Kwapiszem ze Studia Nagrywarka. Teledysk jest dziełem Łukasza Zabłockiego (robił klipy m.in. dla Pezeta) oraz studia ILMATIC Production (“Miami” O.S.T.R.). Album ukaże się nakładem Asfalt Records.

Otsochodzi - Euforia

Tagi: 

the social one
Typo na Slamie na prawdę pokazał że może być kimś. Został idolem 9 latków, szkoda...
s.
szkoda typa... zapowiadał się spoko...
jprdl
To juz przestaje byc smieszne, chociaz oczywiscie nadal lepsze to od bycia spiętym truskulem ale kurwa troche godnosci, on nawet nie udaje ze to robi dla odbiorcy ktory ma wiecej niz 12 lat
TakByćToNieBędzie
Świetnie. W kontekście ostatnich wydarzeń ze śmiercią Mac'a ten kurwa wypuszcza utwór z takim refrenem... Jak to jest, wiedząc że słucha Cie 3/4 polskich szkół podstawowych (to chyba props) nawijasz tekst o ćpaniu chemicznego gówna z redbulem? "Nie można przecież się autocenzurować" - zaraz będzie gównoburza. Niemniej jednak jest to skrajny brak odpowiedzialności albo idiotyzm. Puste utwory, które przestały już jakkolwiek przyjemnie brzmieć...

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>