Lil Wayne opowie o próbie samobójczej w wieku 12 lat na "Tha Carter V"!

Mityczny już "Tha Carter V" ma w tym miesiącu finalnie ujrzeć światło dzienne, a zapowiedzi sprawiają, że atmosfera wokół albumu robi się jeszcze gorętsza - wg zapowiedzi Wayne ma opowiedzieć na płycie o ukrywanej dotychczas próbie samobójczej, którą podjął w wieku 12 lat!

Wiedzieliśmy o tym, że Weezy postrzelił się wówczas pistoletem w domu swojej matki, ledwo chybiając serce. Dotychczas nazywał to jednak wypadkiem przy dziecięcej zabawie bronią. Wg magazynu "Billboard", który miał już możliwość odsłuchania płyty Wayne w outrze do albumu przyznaje się, że była to próba samobójcza, spowodowana tym, że matka obiecała zakazać mu rapowania. Zwrotkę napisał w te wakacje po samobójstwach Kate Spade i Anthony'ego Bourdaina.

"Powiedział mi pewnego dnia, że jest gotów o tym powiedzieć. Będąc dorosłym, osiągając poziom i komfort, w którym może pozwolić sobie na przywołanie tej historii, wiedząc, że wiele osób tutaj może przechodzić przez podobne problemy" - mówi Mack Maine, wieloletni współpracownik Weezy'ego.

Anonim
Kvrwa jak ja czekam na ten album, mam nadzieje że rozpierdoli. Tylko wielkiego sukcesu w sprzedaży nie wróże, przez ten czas gdy birdman go przyblokował weezy za dużo przespał i teraz inni młodzi wskoczyli na top. Pod względem skills to weezy > długo długo nic> drake, wiadomo, a mogę się założyć że tej płyty nie ma opcji że pójdzie więcej niż scorpiona.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>