Lil Wayne wraca do formy i zamyka usta krytykom - "Like a Man"

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-08-02 18:00 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 3)

Wydawać by się mogło, że przez całe zamieszanie wokół przynależności do wytwórni, Lil Wayne stracił gdzieś swój pazur. Kolejne luźne single, jak i gościnne zwrotki potwierdzały, że raper z Nowego Orleanu znalazł się w małym dołku, a nawet zagorzali fani powoli odpuszczali sobie sprawdzenie, co nowego do zaoferowania ma ikona Young Money. 

W sieci pojawił się jednak singiel "Like a man", gdzie producent Onhel (ma na swoim koncie współpracę z Beyoncé, Gwen Stefani, Jay-Z, Alicia Keys, czy Kanye Westem) zaprosił właśnie Weezy'ego. Co z tego wyszło?

Kolejny raz muszę przyznać, że Lil Wayne jest nie do odgadnięcia. Ludzie zwiastują jego koniec, a on wchodzi z taką energią. To kolejny raz, po "Glory" chociażby, gdzie raper wyraźnie chce zaznaczyć, że to jeszcze nie koniec. Numer do sprawdzenia poniżej, narazie nie wiadomo czy jest zwykłym "luzakiem", czy zapowiada coś większego.

Tagi: 

reklama
jebacbedoesa
Najwspanialszy żyjący raper jaki dotknął mikrofonu, to nie jest MJ23 koszykówki to ktoś większy niż Ali, Mayweather i 20 lat później jako czołowy rzucający, statystyki 40 pkt/20asyst co sezon wraca z letniakiem. Coś pięknego DID IT DID IT LIKE MUTHAFUCKIN MANE
lujogłuszacz
@jebacbedoesa real talk
polski rap gówno
facts

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>