Wujek Samo Zło zostanie radnym?

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-09-01 21:43 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 0)

Wujek Samo Zło zapowiada, że wystartuje w jesiennych wyborach samorządowych - będzie ubiegał się o funkcję radnego dzielnicy Wola z komitetu Wygra Warszawa. Swoją decyzję tłumaczy w ten sposób: "Urodziłem się na Woli, mieszkam na Woli i widzę jakie ta dzielnica ma problemy. Myślę, że dużo trzeba zrobić dla młodzieży, bo wielką plagą są dopalacze i myślę, że tutaj, w tym urzędzie miasta sobie nie zdają sprawy, jak sprawy daleko zaszły". Kandydaturę rapera przedstawił w internecie Jan Śpiewak, kandydat na prezydenta Warszawy. 

Jan Śpiewak w mediach społecznościowych zapowiada: "Tego się nie spodziewaliście! Z list Wygra Warszawa wystartuje Wujek Samo Zło, czyli Maciej Gnatowski. Znacie go z jego muzycznej kariery, ale WSZ od dawna działa na rzecz młodzieży, naszego miasta i walczy z dopalaczami. Hip-hop łączy, a nie dzieli. Chcemy, żeby Warszawa też taka była!". 

Czym chce zająć się Gnatowski na początku swojej kariery politycznej? "Na pewno głównie będę walczył o to, aby zapewnić przyszłość młodzieży, ale chodzi mi też o młodych rodziców. O to, że na Woli nie ma żłobków. Jest sporo żłobków komercyjnych, ale chodzi o żłobki państwowe. Chodzi o to, żeby było nas więcej, żeby Wola była szczęśliwa. Będziemy walczyć o Wolę"

Raper, pod wolskim ratuszem, zmierzył się także z pytaniami mieszkańców, które poprzedzone było freestylem o jego dzielnicy. 

Tagi: 

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>