GZA kolejną gwiazdą Hip Hop Kemp 2018!

dodano: 2018-06-22 20:04 przez: Hip Hop Kemp (komentarze: 3)

Równo dwa miesiące przed startem festiwalu Hip Hop Kemp, program tej kultowej imprezy wzbogaca się o jednego z najważniejszych raperów historii. Założyciel i najstarszy członek Wu-Tang Clan, GZA po raz pierwszy pojawi się w Hradec Králové, sprawiając, że tegoroczny lineup można śmiało nazwać jednym z najciekawszych w historii tej imprezy.

GZA, jako duchowy lider Wu-Tangu tworzył kulturę hip-hopową i jest dla niej postacią naprawdę pomnikową. To on miał wielki wpływ na twórczość najbardziej legendarnej rap grupy wszechczasów i to jego muzyka była dla milionów ludzi na całym świecie pierwszym kontaktem z najpiękniejszą pasją świata. Chociaż aktywny jest już od prawie trzech dekad, to ciągle nie myśli o odcinaniu kuponów od swojej przeszłości. The Genius po raz pierwszy w historii wbije się na kempowego maina z całą masą kultowych tracków, ale też ze swoimi świeżymi produkcjami.

Tym samym cały program Kempa wygląda już naprawdę imponująco. Wiemy już, że na festiwalu zagra także  m.in. Chief Keef, Hopsin, $uecideboy$, Young M.A, Joyner Lucas oraz tradycyjnnie, cała czołówka polskiej sceny

Tegoroczna edycja festiwalu odbędzie się tradycyjnie w oddalonym o 50 kilometrów od polsko-czeskiej granicy Hradec Kralove, pomiędzy 23, a 25 sierpnia. Trzydniowe karnety, zapewniające także wstęp na poprzedzający go warm-up, są dostępne w sprzedaży za pośrednictwem oficjalnego polskiego sklepu internetowego www.joystore.pl/hhk, a wszelkie informacje dotyczące praktycznych aspektów festiwalu znajdziecie na stronie www.hhk.pl.

reklama
Zakatarzony Białas
Następną gwiazdą będzie Mateusz Natali, który zarapuje kawałek "Wpadam tu" z klasycznego mixtape "Palenie Mikrofonów Nie Powoduje Wack'a Ani Choroby W Wersach"!
Panicz
Pojechalbym ale obawiam sie ze bedzie to samo co z Commonem w zeszlym roku...
JERGOLICHO DRON
Fajnie by było jakby Rondel Natalii w tym roku na Kempie zagrał na klawesynie, bo niestety na pianinku Shimmy Shimmy Ya chyba nie da rady.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>