Frosti Rege drugim Młodym Wilkiem Popkillera 6 (2018)!

wydarzenie
dodano: 2018-05-23 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 15)

Frosti Rege ('96) - dawniej występujący jako Frostmen reprezentant ekipy Spółka ZOO i most między starą a nową szkołą warszawskiego rapu. Charakterny uliczny styl, opakowany w wyjątkowo barwną formę, nie bojącą się eksperymentów.

Wychowany na miejskich opowieściach z 022 Frosti sam zdaje raport z tego, co dzieje się w Warszawie, oddalonej od eksponowanych turystycznie miejsc. Sporo tu staroszkolnych zasad, mocnego kręgosłupa i życiowej obrotności, obudowanych dodatkowo w soczyście newschoolową formę, gęsto zabarwianą autotunem. Charyzma, przelot muzycznych inspiracji i dryg do obserwacji codziennej rzeczywistości połączone z wyraźnym warszawskim rapowym korzeniem sprawiają, że Frosti Rege wydawał się naturalnym kandydatem do przejęcia pałeczki w szeregach Prosto, zostając równocześnie najmłodszym reprezentantem labelu w historii. "Od Guziora trudno o lepszą, absolutnie zgodną z trendami płytę w młodym polskim rapie" - napisał o jego debiucie Marcin Flint i nie była to jedyna jednoznacznie pozytywna recenzja.

"Frosti jest 'uzależniony' od nagrywania, każdego dnia powstaje nowy numer, a to wszystko dzięki studiu, które zbudował we własnym mieszkaniu. Taka systematyczna praca sprawiła, że pomimo młodego wieku na swoim koncie ma już jedenaście(!) nielegali, które nagrywa od szesnastego roku życia." - czytamy w biografii na stronie Prosto. I to kolejny powód, dlaczego kariera Frostiego może iść tylko do góry. Oto Młody Wilk numer 2!

Rozmawiał: Mateusz Natali

Zdjęcia/montaż: Maciej Pieczykolan (MVPclips)

Jeśli chcesz być na bieżąco z wydarzeniami w akcji to koniecznie dołącz do naszej facebookowej grupy, sprawdzaj instagramowy profil gdzie publikować będziemy sporo podpowiedzi i subskrybuj kanał na YT, na którym spora garść materiałów video z tegorocznej edycji!

Frosti Rege feat. Malik Montana - Winna jest bieda (audio)

Frosti Rege feat. Szpaku - Nowe skoki

Frosti Rege x TOYZ BOYZ - Sram na świat

Frosti Rege - Ból (audio)

reklama
hd22
wiedziałem ze bedzie on oby był szpaku i moze zui
rewe
KPSN będzie na 100
TERMINATOR 3000 BRUTTO
Krzysztof Kozak będzie na 40%
Anonim
Teraz to dopiero se strzeliliście w kolano, ten wack w młodych wilkach, upadek. Myślałem ze parady wacków z poprzedniej edycji nie przebijecie a jednak widzę że może się udać. Przewiduje że będzie jeszcze rogal dhl i malik, sypnie nataliemu hajsu to go przyjmą.
XDDDDDDDDDDDDD
malikowi nie sa potrzebne mlode wilki XDDDDDDDDDDDDD
jprdl
Po przeciekach jakoś tak nasunęło mi się, że w tegorocznym składzie może być całkiem mocna reprezentacja truskulu. Wyżej mowa o KPSN, mówi się też o Barto'cut12, Jan-rapowanie chyba (?) też z tych rejonów, Pivota i Tomasika również można podciągnąc. Fajnie, fajnie. Frosti to oczywisty pick i spoko, szkoda tylko że wysrywanie z siebie codziennie nowych numerów, takie zwykłe rzemieślnictwo jest na tym portalu propsowane, to nie jest żaden atut imo.
Komisarz O'Harra
O kurwa, przed obejrzeniem tego wywiadu, nie zdawałem sobie sprawy że z typa taki pacześniak-obszczymurek.
barRRap
Mam tak samo jak ty. Najebany wieśniak udziela wywiadu i myśli, że jest fajnie.
Filarek
POPIERDOLIŁO? Zajebisty raper, jak i kolo prywatnie wiec japa tam
Anonim4633636368
Prywatnie to najbardziej fałszywy raper w całej Warszawie. Każdy ci to powie. Po każdym przegranym beefie w podziemiu zmieniał ksywkę.
mati.blebleble
a to ten typ co mu pikers butle na łeb zajebał
marcin3000
wysyp raperów przez te 2 lata dojebał poziomem a oni biorą takiego łaka :v pleaseeeee
JERGOLICHO DRON
No i alegancko, z jednym tylko zastrzeżeniem. Frosti powinien być pierwszym młodym wilkiem! Rozpierdoli scenę, zobaczycie. Edit: A w sumie już to robi :D
ŻAŁOSNE
To kurewsko żałosne, gościu z wokalem rozdziewiczanego świniaka, skillem na poziomie dna oraz historią muzyczną, gdzie każdy go jebał jak psa i zmieniał ksywy częściej niż bieliznę. Gościu ledwo flow jakieś wyrobił, bo wcześniej to w ogóle w bity nie trafiał, ale i tak nadal asłuchalny. Same przejebane beefy albo olewka ze strony jego "oponentów", gościu który się rozjebał w ogóle jakim prawem nagrywa. Taki warszawiak z niego, szkoda, że każdy raper w WWA jebie go jak psa i nie tylko raperzy, bo to arogancka parówa, która szczeka jak może, ale jak przychodzi co do czego, to jest tylko jebanym, wiecznym gimbusem, co rozpłakałby się po liściu.
JERGOLICHO DRON
Hej! Czy mi się wydaje, czy może wypowiedziałeś te kilka słów nieco, hmmm, od rzeczy?

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>