Ńemy ft. Waldemar Kasta "Operation Raven Smoke" - wspólny singiel!

"Waldemar Wall-E Kasta wraca na podwórko" - słowa Ńemego w końcu znalazły odzwierciedlenie w rzeczywistości. To wszystko za sprawą wspólnego, anglojęzycznego singla “Operation Raven Smoke”, którego odsłuch jest już dostępny. Numer jest trzecią odsłoną serii “czerŃ”

Wall-E na Facebooku opublikował wpis, w którym wyznał, dlaczego zdecydował się na powrót do rapowania właśnie w tym konkretnym numerze.

"Sprawdź ! To już drugi raz kiedy to ja Ńemy wspólnie zajmujemy stanowisko na tracku. Jak wiecie nieczęsto się zdarza abym miał ochotę jeszcze rapować - z nim to co innego. Mam wrażenie że ten facet łączy w sobie elementy legendarnego podejścia FFOD z pracą u podstaw i przesłaniem KASTA - a może po prostu lubię gościa"

Zakatarzony Białas
Hhahaha do czego to doszło żeby o dobrej muzie pisała baba, bo Rondel zajęty jest wyszukiwaniem stękających kurew pokroju jang igiego
Anonim
Słabe, nawineli po angielsku, dali sobie naklejkę parental advisory i pewnie myślą że są na poziomie wu-tang'u albo notorius'a. Ten ich angielski jakiś sztywny, a flow niby jakieś jest ale chuyowe.
Shadow K
Kurwa odezwał się anonim co zna się na Rapie, to nawini lepiej pajacu jak potrafisz czekam? hahaha ;D
wrzi
zajebiste kierwa no no porobilo sie :)

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>