Eripe - wywiad: "Serial Killers", Patokalipsa, Peja, Taconafide a "Płyta roku"

Ten wywiad to pewnie zaskoczenie dla Wielu z Was - po kilku latach medialnej ciszy Eripe zasiadł przed naszą kamerą przy okazji supportu przed koncertem Hopsina, na świeżo po premierze "Serial Killers". Porozmawialiśmy właśnie o tym albumie, rozwoju Patokalipsy, nieoczekiwanej kooperacji z Peją, zajawce Ripa na seriale czy tym, na ile czas spędzony w rapowej branży zmienił jego nastawienie i spojrzenie na wiele spraw. Wróciliśmy także do "Płyty roku" rozważając podobieństwa między nią a "Somą 0,5mg" Taconafide, nie zabrakło rzecz jasna również wyjaśnienia szeroko komentowanych swego czasu tarć na linii Eripe-Popkiller znanych z numeru "Mogę wypierdalać".

Rozmawiał: Mateusz Natali

Zdjęcia: Jakub Sandecki

Montaż: Radosław Rutkowski

fot: Dariusz Radel (WEST)

Wywiad przeprowadziliśmy przy wsparciu Diamante Wear.

Niebawem również dodatkowe materiały video z Eripe zarejestrowane przy okazji wywiadu, stay tuned!

Poiiier34
PANI GOSIU JEST PANI WSPANIAŁĄ KOBIETĄ MATKĄ POLKĄ .....HAHAH ZARTOWAŁEM TY JEBANA MENELICO PFFFFFF CI NA RYJ !
jprdl
Rip jaki grzeczny chłopiec :)
mtz
Bo RIP to od zawsze (scenicznego zawsze?) grzeczny chłopiec, a jego kawałki to po prostu kreacja. I nie mówię tego w negatywnym sensie, bo uj mnie obchodzi to jakim jest człowiekiem skoro go nie znam, ważne, że kawałki leżą.
Anonim
Mi się zdaję że rip przemyślał sprawę i zdecydował że jednak woli hajs z gimbów niż niezależny rap. Nagrywa z wackami (solar), zamiast cisnąć popkillera to udziela mu wywiadu, wgl do tej pory sprawdzałem wszystko a ostatnie single tak słabe że nawet zapomniałem i chyba tej płyty nie sprawdzę. Jeszcze mi się zdaje że on to od dawna planował, nigdy nie jechał po ksywach jak miał okazję a skoro pozował na taki undergroud bez pierdolenia się, to chyba powinien.
Immortal Tech
100% Racji. Z resztą jak ktoś taki może komuś pojechac po ksywie jak jest zwykłym leszczem, nawijał dobrze i myśle, że kilka lat temu pocisnąłby po takim projekcie jak taconaspidzie ale teraz jest jak widac... Pozdrawiam
Diego O
Szczera racja, byłem wielkim fanem eripe, ale zaliczył taki regres że szkoda gadać
Wywiady Nataliego
SIEDZIMY Z ERIPE XDDDDDDDDDD
BEKA Z RAPSÓW
Zabrakło "Rondel ty to jesteś przechuj" xD
xxxx
Nie znam
ODB RIP
Zauważyliście w ogóle, że Eripe nie umie pisac refrenów? W jego kawałkach chyba na palcach jednej reki można policzyc refreny, a jak są to napisane w mekach.
jprdl
Zdecydowanie, imo tylko w "Transagresji" dał słuchalny refren
eripowi pazur
się nawet nie stępił ale po prostu kurwa amputował, życie - a trza mieć za co żreć a mateusz ma wąsa jak pierdolony bohun

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>