Sarius - wywiad @ Spot-Talk #5 cz.1/2 (Popkiller.pl x Distance.pl)

"Antihype" okazał się jednym z muzycznych czarnych koni 2017 roku zbierając falę propsów, wyróżnień w podsumowaniach roku a także podbijając karierę Sariusa o kilka szczebli do góry. Z raperem z Częstochowy spotkaliśmy się na obszernym wywiadzie połączonym ze spotkaniem z fanami, w ramach 5 odcinka cyklu Spot-Talk!

Jak Sarius patrzy na to, że hype przyszedł do niego gdy w 100% postawił na hasło "Antihype"? Czy nie myślał by album wydać w B.O.R., do którego dołączył krótko przed premierą? Jak patrzy na taki odzew na premierę w wyjątkowo gorącym okresie wydawniczym? Czy przerwa w twórczości i swoisty "dołek" miał większy wpływ na samego Sariusa czy na słuchaczy? O tych i o innych kwestiach w pierwszej połowie naszej rozmowy!

Rozmawiał: Mateusz Natali
Video: The Distance Vision
foto: Tomek Karwiński

Materiał zrealizowano w sklepie Distance.pl przy ulicy Marszałkowskiej 72 w Warszawie

Tagi: 

Anonim
Jaka przerwa jak to ściema była i w tamtym okresie nagrywał, nakłamał bo się obraził że mu płyta nie poszła. UWAGA!!! Łozo aka Pitahaya - (pop)Kultura feat. Kościey, Junes (Mateusz Natali diss) polecam i pozdrawiam piotrfronczewski. PS: Natali jest ciśnięty w ostatniej zwrocie czyli junesa, tak bardziej pod koniec.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>