Taco Hemingway zdradza dalsze plany na 2018 rok!

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-04-13 18:00 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 14)

Premiera albumu Taconafide to obecnie temat numer jeden. Raperzy do tradycyjnego CD dołączyli dodatek "Soma 0,25mg", gdzie możemy znaleźć utwory z zaproszonymi artystami, m.im. KęKę, Paluch, Białas, Bedoes czy Kaz Bałagane. Płyta okazała się także zapowiedzią dwóch solowych albumów Taco Hemingwaya, które mają ukazać się jeszcze w tym roku!

Na wersję specjalną wydawnictwa Taco i Quebo złożył się m.in. zin, gdzie można znaleźć fragmenty rozmów chłopaków. Załączony jest również kwestonariusz, w którym artyści odpowiedzieli na pytania. Na końcu raperzy mieli szansę przekazać coś fanom. Taco zapowiedział: W tym roku jeszcze dwa solowe projekty.

Pozostaje czekać na efekty!

 

Tagi: 

Anonim
Nieciekawi mnie ten wack katowany całe życie przez rówieśników. Teraz bożyszcze gimbazjady
JERGOLICHO DRON
Kieeerwa, jak to mówił Leszczyk... Figaro Taco Hemingway niech się zawija jak mexican tacos... Ale zaś rozwija się Frosti Rege, nowy gracz w mejnstrimie z warszawskiego podziemia. Ciekierałt dziwki!
p
Jak ktoś jest dobry to jego muzyka sama się obroni. Ty musisz pod każdym tematem promować to gówno które nawet nie potrafi napisać poprawnie raggae
Omg
Ty jesteś jakiś niedorozwinięty? Przeciez widać że koleś sobie jaja robi
polski rap gówno
hemingej pedał ma plan chyba wystąpić w gejowskim porno jako ofiara 10osobowego gangbangu bdsm
 KOZIOŁ
Sklej wary, leszczu iks de
polski rap gówno
twojego bożka obraziłem, lamusie? a może sam jesteś pedałem
polski rap gówno
ps. sram tobie i całej twojej biednej rodzinie do buzi, pedale
Hitler
Sława i pieniądze szczęścia nie dają, nic odkrywczego, a jednak kolejne pokolenia wciąż się na to łapią i to odtwarzają, tak jak taco i quebo. To płyta skierowana do wszystkich tych którzy chcieliby być na ich miejscu, ich życie jest bardzo komfortowe, ale obaj panowie są nieszczęśliwi, co dobrze słychać na tym albumie.
no elo
Na wersję specjalną wydawnictwa Taco i Quebo złożył się m.in. zin. Przecież oni ten zin dla kasy wydali, płyta kosztowała 10zł z vat23%, a zin 40zł z vat 5%. Byli po prostu aż tak pazerni na kasę że jeszcze wał na podatku zrobili.
SD
Polska 2018 dla niektórych nadal zarabiać pieniądze to wstyd
no elo
Zarabiać nie, robić wały tak. Ludzie kupowali płytę nie zin.
Pendx
To nie pierwszy przypadek w polskim rapie. Podobnie zrobił już na przykład Bisz. I to nie jest żadne robienie w wała, tylko pomysłowe wykorzystanie luki w systemie, na ciebie nie wpływa to w żaden sposób, a nawet możesz tego zina zwrócić i dostaniesz kasę z powrotem.
debile
debule

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>