Taconafide "Kryptowaluty" - teledysk

video
dodano: 2018-04-09 21:39 przez: Mateusz Natali (komentarze: 23)

„Kryptowaluty” to utwór w którym raperzy mierzą się z własną sławą – jej jasnymi i mrocznymi stronami, jednocześnie pokazując, że na szczycie nie znaleźli się bez powodu. Artyści dają również do zrozumienia, że wszystko ma swoją cenę – szczególnie emocjonalną. „Stawiam kroki duże, bo nie chadzam skrótem” – rapuje Taco Hemingway. „Mam na wszystko czas, tylko nie miłość” – dodaje w swojej zwrotce Quebonafide.

W teledysku do utworu możemy zobaczyć raperów w roli rekinów finansjery – posiadających własny klub sportowy, willę, hodowlę koni. Prowadzących z pozoru beztroskie życie. Jednak jak się okazuje – nie jest to życie pozbawione refleksji, każdy medal ma dwie strony. Reżyserem teledysku jest Piotrek Matejkowski.

Pełne szczegóły albumu oraz tracklista w naszym dziale Premier Płytowych

BILETY NA KONCERTY:

Taconafide (Taco x Quebo): Ekodiesel Tour - Kraków

Taconafide (Taco x Quebo): Ekodiesel Tour - Poznań

Taconafide (Taco x Quebo): Ekodiesel Tour - Katowice

Taconafide (Taco x Quebo): Ekodiesel Tour - Gdańsk / Sopot

Taconafide (Taco x Quebo): Ekodiesel Tour - Wrocław

Taconafide (Taco x Quebo): Ekodiesel Tour - Łódź

 

TACONAFIDE - Kryptowaluty

Tagi: 

polski rap gówno
hemingej pedał, jebać homoseksualny rap. ballout, fat trel, smokepurpp i rico recklezz wyszli a tu cisza, tylko pedaliada promowana
dawid
z singla na singiel coraz gorzej
jakarta
analne piosenki dla gejów
scsdcvs
Umówmy się, to chuj nie rap
w
rymy i flo Taco są tak kwadratowe i sztuczne, że uszy więdną. Quebo chociaż leci jakoś ciekawiej, ale naciągane to jak kondom
Enigma
Ahhh... Ból dupy w komentarzach mocny jest.
Anonim
Tyle mogą ci nedzni flustraci pisać bzdury
kk
My nazywamy sprawy po imieniu. To nie kółeczko wzajemnej adoracji i klepania się po plecach. Jak coś jest chujowe i kierowane do dzieci to tak nazywamy. Przećpanym mefedroniarzom się podoba
Anonim
Nikt tu nic nie wspominał że sie podoba
Anonim
Bo większość ludzi słucha tutaj rapu. Dlatego nie jaramy się post verbą dla dziewczynek z gimnazjum i gejów. Jest multum lepszych projektów i na chuj wciskacie wszystkim ten syf ?
polski rap gówno
ból dupy ma twoja stara rano, jak do niej na noc wpadam
Enigma
Spoko. Ja na cmentarz do niej rzadko chodzę, ale na szczęście ktoś inny codziennie jak widzę ją odwiedza. :)
o808
Meek i Tory zrobili to lepiej ;)
no elo
bit podjebany, do kosza to idzie
do zjeba
hahahaha kurwa chuknelo ze bit podjebany to wyszukuje pewnie zjeb wszystkich artykulow zeby zablysnac jestes kretynem
Tytuł
Powinno się nazywać "Kryptogejuchy"
TylkoJa
Graczyk ten cweeel podpierdala bity.
Enigma
Jak patrzę to w komentarzach jest tu trochę ludzi którzy chcą ukryć swoją seksualność poprzez wyżywanie się na homoseksualistach.
bo
Kto normalny ubiera się jak kobieta ? Ci pedryle wyglądają jak Jacyków i co też mam sobie wmawiać, że tak ubierają się faceci ? Tak samo jak mam sobie wmawiać, že autotune'owe wyjce są raperami.
Enigma
Moda się zmienia. I chciałbym dodać jeszcze, że kiedyś chłopcy nosili sukienki, ale to jak widać się zmieniło. To co nosimy zmienia się cały czas. Nie zdziwiłbym się jak za ok. 100 lat byśmy nosili te same ubrania które byłyby unisex. Niestety zmian nie można zatrzymać :)
Enigma
I chciałbym dokładnie spytać gdzie oni się ubrali jak kobieta?
.
A kto normalny ubiera się według 'widzimisię' i poglądów innych osób? Kto definiuje kobiecość i męskość? Sugeruję interesować się jedynie zawartością własnej szafy i nie dyktowaniem innym swoich standardów i racji. Nie ujednolicaj świata pod własne poglądy.
Anonim
Brawo w chuy, mądrze napisałeś, co nie zmienia że tych dwóch osobników to wacki że aż się przykro robi i ''utwór'' powinien się raczej nazywać kryptopedały. Do tego beat zayebany. Normalnie to by ich pozwali o prawa autorskie, ale w usa to oni nawet nie wiedzą że takie coś istnieje i ich pracę podpierdala. Na mixtape można beat'y kraść jeśli się na tym nie zarabia ale nie kvrwa na legalną płytę. Jak zwykle w polsce jak w lesie.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>