Taconafide "SOMA 0,5mg"

dodano: 2018-03-16 15:39 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Data premiery

2018-04-13

Zaledwie kilka muzycznych kolaboracji zapisało się na kartach historii polskiej muzyki dużymi literami. Nie jest tajemnicą, że zderzenie dwóch całkowicie różnych osobowości, perspektyw i wrażliwości artystycznych może zaowocować produkcjami, które roznoszą się dużym echem. Takie przedsięwzięcie niesie ze sobą także niebezpieczeństwo.  Dwóch raperów, zaliczanych do najpopularniejszych artystów młodego pokolenia, postanowiło zaryzykować. Taco Hemingway i Quebonafide przedstawiają kolaboracyjne wydawnictwo „Soma 0,5 mg” – jeden z najbardziej niespodziewanych albumów tego roku w polskiej muzyce.

Pierwszy singiel promujący nadchodzącą płytę, zatytułowany jest „ART-B”. Odsłuch dostępny jest już na YouTube, Spotify oraz innych platformach streamingowych. „Soma 0,5 mg” to wypadkowa zderzenia dwóch wyjątkowych postaci. W pierwszym publikowanym utworze artyści bezbłędnie uchwycili jasne i ciemne strony swojej popularności. Filip i Kuba rapują: “żyję jakbym wygrał w Lotto”, ale czy wygrana w loterii naprawdę przynosi szczęście? Odpowiedzi na to pytanie należy szukać w premierowym materiale.
Preorder albumu „Soma 0,5 mg” ruszył i jest dostępny pod linkiem: http://www.taconafide.com. Limitowany nakład preorder dystrybuowany będzie w formie unikalnego digipacka zawierającego bonusowe CD z remiksami oryginalnych utworów oraz produkcjami, które nie pojawiły się na płycie.

Tracklista:

1. Intro
2. Metallica 808
3. Art - B
4. Ekodiesel 
5. Wiem 
6. Kryptowaluty 
7. PIN
8. 8 kobiet
9. Tamagotchi
10. Nóż
11. Visa
12. Mleko & Miód
13. Giro d' Italia 
14. Sectumsempra
15. Soma

Dodatkowe EP "0,25 mg"

1. Leonardo
2. TLC
3. Benevento 
4. C3PO
5. 8 kobiet ft. Bedoes
6. VISA ft. KęKę 
7. Ekodiesel ft. Paluch
8. Wiem ft. Kaz Bałagane
9. Tamagotchi ft. Dawid Podsiadło 
10. Moje demony uciekły na urlop ft. Białas
11. Outro

reklama
Qtbhd
Zobaczymy co z tego wyjdzie. Wolałbym 3cd to co jest plus 3cd z instrumentalami

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>