Żabson zapowiada koniec zdjęć z fanami po koncertach

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-04-04 19:30 przez: Sebastian Rydzewski (komentarze: 21)

Żabson kilka dni temu opublikował na swoim Instagramie zdjęcie z koncertu w Krzyżanowicach, a w komentarzu wypowiedziała się fanka, która zarzuciła raperowi, że nie poświęcił jej wystarczająco dużo czasu podczas spotkania po koncercie. Żabson odniósł się do sytuacji tłumacząc, że widzów jest zbyt wielu i nie może poświęcać każdemu z osobna tak dużo uwagi, jakby chcieli.

"Nigdy nie spotkałem tak zarozumiałych i niewychowanych dziewczyn. Myślę, że ochrona może to potwierdzić. Po tym jak 4 szarpały się z ochroniarzem, żeby zostać mimo tego, że kolejka ludzi czekała, a jedna kopała w drzwi, a na końcu oblała pana piwem. Chyba mamy prawo się lekko zirytować. To skłania mnie jedynie do refleksji, czy warto dłużej robić takie spotkania, skoro ludzie nie umieją docenić tego, że po przejechaniu połowy Polski i zagraniu takiego koncertu, jeszcze oddaję im ostatnie siły do robienia zdjęć, co nawet nie jest moim obowiązkiem. Może czasem warto by było się zastanowić, czy jestem żyjącą istotą a nie manekinem." - skwitował Żabson.

"Totalnie nie uważam, że jesteś manekinem, dlatego robiąc sobie z tobą zdjęcie, pochwaliłam koncert, a ty powiedziałeś, żebym zamilkła i wyszła. To po prostu uszanowałam cię i to zrobiłam, i to nawet bez kopania w drzwi." -  odpowiedziała jedna z fanek.

Raper na instastories opisał ponownie incydent w Krzyżanowicach, a także zapowiedział, że formuła spotkań z fanami się zmieni i po koncertach nie będą mieli oni możliwości rozmowy czy zrobienia sobie z nim zdjęcia. "Pod ostatnim zdjęciem wywiązała się dyskusja na temat zdjęć po koncertach. Tego, że nie poświęciłem minuty na rozmowę z kimś. Tak jak próbuję wytłumaczyć – każdy jest równy i nie będę przeznaczał więcej czasu dla jednej osoby, skoro czeka jeszcze 100 osób za drzwiami. Chcą wejść i też zrobić sobie ze mną zdjęcie. Nie kończy się na 30 sekundach rozmowy, kończy się na czterech minutach prośby, żebyś już opuściła pomieszczenie, walce z ochroniarzami. Plus jedna dziewczyna kopała w drzwi i oblała ochroniarza piwem. Powiedzcie mi teraz tak: czy to ja was nie szanuję? Czy to wy nie szanujecie mnie i innych ludzi, którzy też czekają do zdjęcia? Wielu ludzi podchodzi, robi sobie ze mną zdjęcie, dziękuje i z uśmiechem odchodzi. I tyle."

Raper zapowiedział nową formułę spotkań z fanami dodając: "Przez takie osoby, które najpierw nie umieją się kulturalnie zachować, później kiedy finalnie już robię z nimi zdjęcie, odchodzą bez żadnego “dziękuję”, a później obsmarowują mnie w Internecie, to prowadzi do jednej decyzji, którą muszę podjąć. Mianowicie spotkania z fanami w takiej formie jak do tej pory, czyli zdjęcia po koncercie, przestaną się odbywać, ponieważ ludzie nie umieją tego uszanować. Zostają spotkania w Empiku i przed koncertami. Dziękuje za wsparcie kumatych mordek, które mi piszą, że przecież nie jestem własnością ludzi. Ja to wiem, nie wszyscy ludzie to wiedzą."

Fot @konrad.wele #show #tattoos #rockstar #lifestyle #music #people #hands #scream

Post udostępniony przez Żabson (@zabsonziomal)

Tagi: 

S. H
I to jest dopiero news. Dramat
Filozof
Cipson to bufon
jebać wacków
Znowu piszecie o tym wypromowanym przez was wacku. Jesteście odpowiedzialni za promowanie takich spierdolin jak verba. To jest asłuchalne, kurwa Ematei obudź się bo chyba cofnąłeś się w rozwoju do poziomu gimnazjum, że promujesz takie gówno. Jebać no skilli z podbitym wokalem na autotune co nie potrafią rymować nawet ósemki. Ukradliście hiphop z chciwości dla cyfer jak to rymował OSR. Popkiller = bravo girl. Wylęgania pedalskie hybrydy diskopolo
dawid
ale verbe to ty szanuj
El presidente
Sam szanuj takie ścierwo, już Krzysztof Krawczyk jest lepszy.
polski rap gówno
nie porównuj Krawczyka do cipsona, bo on jest prawdziwym artystą, a ten homoseksualny raperek tylko dziwką za hajs
Krzyszfot Krawczyk
Nędzne spierdoliny, porównywać takie szczymura do mnie? Zawsze osiągam to do czego dążę, nie robię medialnego szumu, moja utwory zna każdy, tego żabojadka nie koniecznie. Pozdrawiam prawdziwych fanów!
Young Lil Żaps
Mówię o tym od dwóch lat. Cieszę się, że ktoś w końcu to zauważył! :)
Sraka na Żabsonie
Taki człowiek jak wy a sie zabijacie wstydze sie jak za bedoesa
Ktostam
Jaki raper tacy fani
Kira kira
No ja pierdole jaki Wać Pan. Nie będzie robił selfików. Kurwa ja się pytam kto tego słucha i kto to akceptuje w ogóle.
TERMINATOR 3000 BRUTTO
Żaba aka suchy cipson. Do m jak miłość się nadaje. albo do kolejnego superduetu "cipsonnabedocycu"
Zal
A kim w ogóle jest ten Zabson, żeby jakieś fochy strzelać? Dziwie się, że ktokolwiek chodzi na jego koncerty i cokolwiek od niego chce. Beztalencie totalne
Biohu
Żabson w gościnnej zwrocie "Cztery Korony" nawija co następuję: "W każdym mieście niosę szczęście, zawsze z fanem zrobię zdjęcie." Dalszy komentarz - zbędny :)
dom
Ale ten wers to jest dramat XD
Charles Bonson
Tu się kurwa nic nie zgadza!
Prawda
Tylko jebane umysłowe ameby chodzą na koncerty tego ciecia nie wspominając już o zdjęciach. Jebac .
Żabson
zapowiada koniec zdjęć z fanami po koncertach. Proszę o wpisywanie w komentarzach ludzi których to wzburzyło, być może będzie to miało wpływ na jego decyzje. Z góry dziękuje za wsparcie, walczmy o naszą sprawę bo to naprawdę ważne!
kupe
Aleksander Kwaśniewski
MarsOdTyłu
To on jest kurwa dla fanów a nie fani dla niego.. Oni kurwa płacą żeby przyjść na jego koncert i on ma obowiązek zrobić sobie zdjęcie kurwa z każdym w każdym lokalu gdzie gra koncert z osobą która zapłaciła za wjazd bo to on bierze ich hajs później i za to żyję. A jak mu się nie podoba to niech spierdala skręcać długopisy w domu a nie strzela fochami narcyz pierdolony Trzeba mu to przypomnieć bo chyba skurwysyn zapomniał jak go tak motzno Ego rozpierdala
AVItoZiomal
No nieźle szkoda, że taką drastyczną decyzję podjął karając normanych, za karę powinny spaść jego notowania na koncertach skoro on wszystkich ocenia jedną miarką przez jakiś incydent :) i wtedy będzie sam prosił o zdjęcia :

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>