XXL Freshmen 2018 - ruszyło głosowanie!

dodano: 2018-03-27 19:00 przez: Adrian Felis (komentarze: 10)

Jak co roku, czołowy tytuł prasy hip-hopowej, XXL Magazine szykuje się do akcji XXL Freshman Class. Dziewiątka świeżych artystów została już wybrana, podczas gdy 10. miejsce, zgodnie z tradycją, przypadnie temu, kto zdobędzie najwięcej kliknięć w głosowaniu online, a kto jeszcze nie został wytypowany przez grono redakcyjne.

Głosujący mogą wybierać spośród aż 126 raperów i raperek, wśród których nie zabrakło najgłośniejszych ksywek ostatnich miesięcy, takich jak Lil Pump, 6ix9ine, Rich The Kid, Famous Dex, Trippie Redd, Jaden Smith, Tay K czy Tee Grizzley. Głosowanie odbywa się tutaj i trwa do północy 2 kwietnia - każdy może oddać jeden głos na 4 godziny. Dla niezdecydowanych XXL Magazine przygotował prezentacje artystów w formie video, cała playlistę możecie obejrzeć poniżej.


Otwarcie głosowania na artystów aspirujących do wejścia w grono tegorocznej edycji to także dobry moment, żeby przypomnieć sobie zeszłoroczny skład.

Edycja z 2017 r.

oraz nasz wywiad z Kyle'em przeprowadzony kilka dni po ogłoszeniu go Freshmenem:

Kyle - interview, on being XXL Freshman 2017, Kodak Black, G-Eazy, Lil Yachty (Popkiller.pl)

Call Me Joey I'm a Bada$$
070 Shake, Casanova, SiR, Valee to mój wybór, bo ich kojarzę :) Ale jak widzę Bhad Bhabie i Jaden Smith, to trudno mi brać to głosowanie na poważnie.
Call Me Joey I'm a Bada$$
P.S. Nie wiem jak Wy, ale ja na tej liście nie widzę Rich The Kid'a ;)
ProVibeProHajs
Bogactwo wyboru, dlatego alfabetycznie robię subiektywny podział na kategorie. TAK!! - Maxo Kream, Night Lovell, Pouya, Trippie Redd OK! - Dae Dae, Killy, Rich Brian, Ski Mask The Slump God, SkinnyFromThe9, Wifiisfuneral, YBN Nahmir Spoko...? - 6ix9ine, Famous Dex, Lil Pump, Lil Skies, Lil Xan, Smokepurpp, Tay-K, YoungBoy Never Broke Again Meh... - cała reszta Specjalna kategoria WTF!? - Bhad Bhabie, Jaden Smith, Matt Ox Bez hejtu, pozdro dla wszystkich, rzucajcie swoje typy, zapraszam ogarniętych do kulturalnej wymiany swoich poglądów.
Misza
Nie nazwałbym "meh" postaci takich jak SahBabii (gość praktycznie z nikąd wyleciał z kozackim CD i mega hitem), JayDaYoungan (ten kto się jara Boosie'm powinien zrozumieć zajawe na niego), Tee Grizzley (kilka hitów i specyficzny styl dobierania beatów i nawijki), Gunna (kozacki zmulony styl z wytwórni Thuggera), Lil Baby (ma na koncie kilka hitów, ciekawie, bardzo surowo używa tuna na wokalu), OMB Peezy (wzbijający się młodzik z Cali), Hoodrich Pablo Juan (niby kolejna pochodna stylu Migosów ale jednak ma w sobie coś innego co zatrzymuje) czy UnoTheActivist (ten ziomek od dawna konkurował z Cartim w tym stylu muzyki, a jakoś nigdy nie zgarnął zasłużonego fejmu) Szkoda że w ogóle w nominacjach nie ma Blac Youngsty i Nef The Pharaoh. Pozdro
ProVibeProHajs
Dzięki za sugestie. Podałeś argumenty dla których będę skłonny dać tym graczom drugą szanse. Miejmy nadzieję, że ktokolwiek by nie został wybrany, nie da plamy na cypherze jak grono z zeszłego roku (z wyjątkami). Solidna ekipa na papierze, lecz podeszli do tematu chyba zbyt beztrosko bo osobiście liczyłem na więcej. Piona!
Komsi
Obowiązkowo Trippie Redd, Smokepurpp, Pouya i Ski Mask, no i jeszce Rich Brian
Anonim
2 głosy na trippie redd'a już poszły, następni w kolejce, ski mask, famous dex, SiR, maxo kream, później się zobaczy, trochę jest zawodników wartych uwagi. Ale przewiduję że ski mask nie wejdzie bo głosowania nie wygra a bez głosowania nie wejdzie bo za mały fejm.
Anonim
Pierwszy głos na Jadena, na początku myślałem że ten typ nie może umieć rapować a po przesłuchaniu SYRE stwierdzam ze umie i robi to mega dobrze, płytę często słucham i mega lubię, drugi głos Phresher, single własne jak i refren i zwrotka u Ema, wow, gościu jest naprawdę niesamowity uwielbiam jego flow, trzeci głosy Ski Mask, płyta You will regret it jest po prostu świetna a singiel BabyWipe jest po prostu flagowym numerem albumu, kolejne głosy na G Perico, shit don’t stop jego najlepsza płyta według mnie jest świetna, chociaż myślę że i tak freshmenami zostaną największe kontrowersje jak 6ix9ine albo Lil Xan, moje typy Jaden, G Perico, Phresher, Ski Maska, NBAYoungBoy, Rich Brian, Trippie Redd, Lil Pump, Chynna, 6ix9ine* (fejm)
Easych
Night Lovell to jest przekozak

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>