Pawbeats "OUT" - preorder, znamy szczegóły albumu!

kategorie: News, Premiery
dodano: 2018-03-27 12:00 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 1)

Premiera nowego albumu Pawbeats "OUT" miała odbyć się w marcu, jednak muzyk zapowiedział, że do sprzedaży trafi 13 kwietnia. Na płycie pojawi się mnóstwo znanych gości: XXANAXX, Ania Dąbrowska, Marcelina, Marika, Novika, Buslav, Natalia Grosiak, Pola Rise czy Robert Cichy

"OUT to album, który planowałem od kilku lat - zbierałem myśli, kompozycje, pomysły. Teraz czuję się jak debiutant, nieco po omacku poznając nowy muzyczny świat i to bardzo ciekawe przeżycie, myślę, że zarówno dla mnie jak i dla słuchaczy" - pisze Paw na Facebooku. 

Wydaniu albumu będzie towarzyszyła także impreza premierowa, która odbędzie w Auli UMK w Toruniu. Pawbeats zaprosił artystów, z którymi współpracował przy poprzednich albumach, a całe wydarzenie rozpocznie się od koncertu zaprzyjaźnionego zespołu Luxtorpeda.

https://www.facebook.com/events/148679845800878/

"Za okładkę odpowiada Pawel Kuczynski, za poligrafię Grzegorz Forin Piwnicki. Album zostanie wydany i sfinansowany przeze mnie niezależnie, bez obecności sponsorów i wytwórni" - dodaje muzyk. 

 Preorder możecie zamówić tutaj: https://preorder.pl/muzyka/polska/pawbeats-out , wysyłka rusza 9 kwietnia!

Tagi: 

polski rap gówno
chuj nie rap. popowa płyta. po chuj o tym piszecie? jakaś ania dąbrowska będzie rapować? jeśli nie to niech te popowe gwiazdki wypierdalają z powrotem do radia

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>