Kali i Pawbeats nagrywają wspólny album inspirowany... czakrami

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-11-11 16:05 przez: Mateusz Natali (komentarze: 6)

Kali i Pawbeats łączą siły, by stworzyć eksperymentalny, koncepcyjny album inspirowany centrami energetycznymi znajdującymi się w organizmie człowieka czyli czakrami.

Każdy z utworów zostanie przypisany do konkretnej czakry. Tematy utworów będą zgodne z naturą danego czakramu a muzyka zostanie stworzona na odpowiednich częstotliwościach by energetyzować i pobudzić centra energetyczne. Dodatkowo każdy z teledysków zostanie zrealizowany w miejscach na globie gdzie umiejscowione są czakry Ziemi.

Projekt „Chakra” zostanie nagrany na całkowicie autorskich kompozycjach, przy wykorzystaniu żywych instrumentów, co od zawsze było charakterystycznym elementem twórczości Pawbeatsa.

Oprócz klasycznych instrumentów, takich jak fortepian, skrzypce czy gitara, pojawią się m.in.: sitar, duduk, okaryna, flety, perkusjonalia.

Film ukazujący proces powstawania utworów i kompozycji zostanie opublikowany na YouTube.

Więcej informacji niebawem.

Premiera wydawnictwa w pierwszym kwartale 2017 roku.

Tagi: 

Murzynek12345
Gitara siema
Herku
Ale ostatnio jest boom na ezoteryczno-szamańskie tematy/motywy w sztuce. Nawe Kasia Kowalska zrobiła numer o Ayahuasce, wszędzie szamany, a tu Kali cały album o czakrach :D Siadać na dupie do medytacji skurwysyny! Polecam do tego kamienie szlachetne albo orgonity ;)
kkjhh
jeszcze AK-47 nagrał cały nowy album w takiej stylistyce... widać, e mocny towar ostatnio wjechał do Polski, bo równo im odpierdala :D
eessa
To nie towar... to świadomość.
p
........n
Black wolf
Wkoncu trwa świt słowian , w przeciwienstwie do popka , kali robi coś dobrego a nie pcha towar i robi z siebie debila

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>