Bilon o Bedoesie: "Mam nadzieję, że ludzie mu odpuszczą"

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-02-17 18:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 8)

Po tym, gdy jego koncertowa wypowiedź wywołała burzę Bedoes błyskawicznie sprostował całą sytuację oraz przeprosił za słowa rzucone ze sceny, wczoraj natomiast wysłał wyrazy szacunku i hałas dla Hemp Gru i wszystkich starych ekip w trakcie występu we Włocławku. Do gestu bydgoskiego rapera odniósł się teraz Bilon, który wcześniej mocno skrytykował ową sceniczną wypowiedź, mówiąc "Jak wpadniesz nam w rączki, będzie cieniutko"...

Dziś w korespondencji z CGM'em Bilon skomentował gest Bedoesa następująco: "Zmiana na lepsze zawsze jest dobra, jeśli nie jest za późno… Szacunek to wartość, bez której nie może istnieć prawdziwa wzniosła relacja, a scena jest podwórkiem, na którym pokazują się coraz to młodsi gracze i wchodząc w relacje kulturową ze starymi muszą przestrzegać panujących zasad… Za swoje błędy trzeba płacić i czasem zwykłe przepraszam nie wystarczy, jednak mam nadzieję, że ludzie mu odpuszczą."

Sprawdź też: Bedoes na koncercie: "Zróbcie hałas dla Hemp Gru i wszystkich starych ekip"

 

Natalia Mateuszi
Co to za gówno?
Obiektywny sluchacz
Faktem jest, że to co powiedział bedoes było żenujące. Jeśli nie miał szacunku do innych, starszych i do swojej mamy która była obecną na scenie to ciężko uwierzyć że nagle zmienił hierarchię wartości. Należy się zastanowić w jakim stopniu przeprosiny są szczere a w jakim wywołane zwykłym strachem.
11
Od kolegi z Wwa słyszałem, że kiedyś Quebo miał nagrać kawałek z Bedim ale Bedi coś się słabo zachowywał i Quebo postanowił nie nagrywać ze względu na opinię. Teraz to z graczy z wyrobioną marką to wątpię, że ktoś będzie chciał z nim nagrać.
longi
Prędzej czy później ten paproch się definitywnie skończy. Póki co tylko zbiera mnie litość jak widzę co robi.
Strip
Tu nie chodzi o szelest, szacunkiem się płaci
szast_prast
pokazał co mu w głowie siedzi czyli niewiele a teraz będzie za to przepraszał?po ch*j mi przeprosiny takiego gamonia.powtórzę jeszcze raz-sam ssij pałę
WarszaFka69
Bedi szacun za całą akcje, niech się ciągną ile wlezie! :* Pozdro Hubas aka kosmiczny szpital ciągnący całemu SB :)

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>