Fu ostro o Donatanie: "Na scenie HH dla Ciebie miejsca już nie ma"

Oficjalne potwierdzenie udziału Peji w programie "Agent - Gwiazdy" wywołało w środowisku niemałe zamieszanie i lawinę komentarzy. Donatan wypowiedział się krytycznie na temat obecności Rycha w programie pisząc: "To moja odpowiedź na wasze pytania, czemu wolę robić kawałki z Marylą Rodowicz. Ponieważ… i zabrzmi to kuriozalnie dla hip-hopowego świata – wykonawcy popowi rzadziej udają i częściej są sobą."

Post Donatana wywołał błyskawiczną reakcję Fu, który na swoim fanpage' u na Facebooku zapytał: "Następnego dupsko boli?"

Przy okazji raper dodał, że nie ocenia udziału Peji w programie, a chce jedynie odnieść się do słów producenta. "Don vel Donatan – kompozytor się znalazł… Który kiedyś w 2009 roku wysłał mi demo z bitami na „Retrospekcje”, same gnioty… Jak takie coś może wypowiadać się na tematy związane z polskim hip-hopem, jak to dzięki właśnie tej muzyce wybił się na saluuuny wieśniackiego show-biznesu, w którym teraz tkwi po same uszy i siedzi tam na swoim sprzedajnym tłustym dupsku" - kontynuował Fu.

Reprezentant Zipery zarzuca również Donatanowi kopiowanie patentów innych tworców i pisze: "Nie zapominajmy, że to dzięki podróbce stylu Gurala i Matheo, którzy byli pierwsi z takimi patentami (hip-hop plus folk, słowiańska tematyka utworów) odniósł sukces i to chyba każdy wie." Fu skwitował również współpracę producenta z gwiazdami popu słowami: "Teraz możesz trzaskać te gnioty swoje dla takich artystów, bo na prawdziwej scenie HH miejsca dla ciebie już nie ma…"

Tagi: 

reklama
3b Bobecky
O JEZU OOOO , JAKIE TO STRASZNE. JESZCZE TROCHĘ TO BĘDĄ WPISY TYPU Multi zrobił kupę w ToiToi albo Pelson zgolił, skończę takie gówna wypisywać.
3b Bobecky
Pelson zgolił brodę * Skończcie *

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>