Zipera wróci z płytą po 11 latach!

kategorie: Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2016-01-01 19:19 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Jedne legendarne ekipy się rozchodzą (patrz - Peja i DJ Decks), inne - schodzą. W najnowszym wywiadzie Fu ujawnił, że trwają prace nad pierwszym od 11 lat albumem warszawskiej Zipery!

"[Praca idzie] bardzo dobrze, mamy fajne pomysły z Pono i Korasem. Wierzę w ten materiał, na spokojnie i na luzie go robimy. Mamy już kilka fajnych numerów. Płytę kierujemy do ludzi, którzy są z nami od samego początku. Dla nich wróciliśmy i robimy to po raz trzeci. Mogę powiedzieć, że niesamowicie się cieszę, że wracamy po 11 latach. Na efekty chwilę poczekacie, ale naprawdę będzie warto" - mówi Fu w rozmowie z Piotrem Abrahamowskim.

Kiedy możemy się spodziewać albumu? "Myślę, że w połowie przyszłego roku. Mogę Ci powiedzieć, że za muzykę odpowiedzialna będzie czołówka producentów w tym kraju. Współpracują z nami Magiera, Poszwixxx, Szczur, Sir Michu czy słowacki producent AceMan, który odpowiada m.in. za bity na Kontrafakt. O gościach nie chcę mówić za wiele, mogę tylko zdradzić, że mamy mega sztosa z Sokołem i Filipe pod produkcję Sir Micha" - dodaje Fu.

Raper ujawnił również, że równocześnie pracuje nad solowym albumem. A czy jeśli wraca Zipera to jest też szansa na powrót Zip Składu?

"Odpowiem krótko, raczej nie ma szansy na powrót Zip Składu i jest to gdzieś tam prywatna porażka. Wierzę i chcę jednak wierzyć, że nigdy nic nie wiadomo. Wierzę i trzymam gdzieś głęboko w sercu nadzieję..." - kończy raper.

 

Tagi: 

reklama
Piachu.One!
Reaktywujcie Zip Skład! Robicie dobra robote dla Polskiego Hiphopu. Tak Hiphopu, chodzi mi o kulture.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>